Kursy Kadry i Płace Zielona Góra

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Zielonej Górze dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Zielonej Górze:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Zielonej Górze ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Zielonej Góry:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Zapraszamy do Kursów kadry i płace  Zielonej Górze

  Chcesz swobodnie poruszać się w obszarze zagadnień personalnych oraz zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie kompleksowej obsługi związanej z zatrudnianiem pracowników jak również z zatrudnianiem osób na innych podstawach prawnych niż stosunek pracy? Skorzystaj z „Kursu kadry i płace dla średniozaawansowanych realizowanego w Twoim mieście!

  Kurs jest przygotowywany w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy z zakresu prawa pracy. A jego celem jest przekazanie specjalistycznej wiedzy połączonej z praktycznymi umiejętnościami z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, rozliczania świadczeń pracowniczych, dokumentacji kadrowej, podatkowej i ZUS

  Do kogo kierowane jest organizowane przez nas szkolenie z kadr i płac?

  Kurs kadry i płace dla średniozaawansowanych rekomendujemy zwłaszcza dla osób pracujących w obszarze zagadnień personalnych rozliczania wynagrodzeń oraz dla osób zainteresowanych ciągłym podnoszeniem umiejętności w obszarze kadr i płac.  Kurs kierujemy między innymi do:

  – kadrowych,

  -samodzielnych księgowych,

  – biur rachunkowych-

  – specjalistów ds. kadr i płac,

  – pracowników obsługi płacowej. 

  – właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych.

  Każdy z tych stanowisk wiąże się z dużą odpowiedzialnością, nie warto więc ryzykować brakiem profesjonalizmu w tej dziedzinie. Dlatego warto zaczerpnąć praktycznej wiedzy u naszych specjalistów.

  Korzyści z wzięcia udziału w naszym kursie kary i płace

  Jako uczestnik naszego szkolenia organizowanego w centrum miasta zyskasz cenną wiedzę z dziedziny prawa pracy oraz wskazówki dotyczące stosowania się do reguł rozliczania pracowników oraz sporządzania dokumentacji pracowniczej. Dzięki naszemu szkoleniu uzupełnisz swoją wiedzę i umiejętności o najnowsze aspekty z obszaru kadr i płac.

  Z nami poznasz najważniejsze zasady i przepisy, które pozwolą Ci na profesjonalne wykonywanie zadań kadrowych począwszy od prowadzenia procesu rekrutacji pracowników, poprzez przyjęcie ich do pracy, wyliczanie wynagrodzeń, urlopów, pilnowanie czasu pracy, aż po wystawianie świadectw pracy po zakończonej umowie.