Kursy Kadry i Płace Lublin

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź nasze kursy Kadry i Płace w Lublinie jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Lublinie:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Lublinie ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Lublina:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kurs kadrowo-płacowy w Lublinie

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego kursu o tematyce kadrowo-płacowej, organizowanego przez Wektor Wiedzy w Lublinie. Kurs przewiduje 10 spotkań z ekspertami z dziedziny kadr i płac, którzy mają wieloletnie doświadczenie w prawie pracy.

  Tematyka szkolenia

  Nasz sześćdziesięciogodzinny kurs ma na celu przygotowanie uczestników do rozwiązania trudnych problemów pojawiających się w trakcie naliczania wynagrodzeń, zatrudniania pracowników czy też prowadzeniem dokumentacji pracowniczej. W trakcie zajęć uczestnikom zostanie przybliżona tematyka planowania czasu pracy oraz poruszona zostanie tematyka dotycząca wypłaty świadczeń pieniężnych wynikających ze stosunku pracy.

  Czy Kurs kadry i płace dla średniozaawansowanych jest Dla Ciebie?

  Kurs kadry i płace dla średniozaawansowanych, który organizujemy stacjonarnie w Lublinie 

  jest idealny dla biur rachunkowych, działów kadrowo-płacowych oraz dla wszystkich tych którzy rozpoczynają swoją karierę w działach kadrowo-płacowych. Dlaczego? Ponieważ zgłębia on tematykę z zakresu kadr oraz płac w sposób kompleksowy.

  Korzyści po ukończonym kursie: 

  Organizowane przez nas szkolenie zapewni naszym uczestnikom aktualną wiedzę z dziedziny kadr i płac, podniesie kompetencje pracownicze i przyczyni się do rozwoju kariery zawodowej. Pozyskana wiedza podczas szkolenia pomoże naszym uczestnikom w zmniejszeniu ryzyka popełniania błędów, które mogłyby wiązać się z poniesieniem kary. Nasze szkolenia są prowadzone tylko przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie kadr i płac, posiadającym minimum 10-letni staż pracy w branży.

  Nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni z miłej atmosfery w trakcie szkoleń oraz doświadczonej kadry szkoleniowców, którzy są w stanie wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane kwestie związane z omawianą tematyką. Nasze szkolenia, klienci traktują jako nowe i ciekawe doświadczenie, podczas którego mogą zapoznać wiele ciekawych osób oraz wymienić się doświadczeniem z innymi uczestnikami.

  Tak jak 70 000 przeszkolonych przez nas osób, zostań uczestnikiem organizowanego przez nas szkolenia i zdobądź aktualną wiedzę, zgodną z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Poznaj ciekawych ludzi i spędź miło czas w gronie najlepszych ekspertów z Twojej branży.