Kurs online przygotowujący do egzaminu PISEMNEGO na Doradcę Podatkowego

Strona Główna / Kursy / Kursy księgowe

Z tego kursu w 2023 roku skorzystało 127 osób!
————

Rozważasz rozwinięcie swojej działalności o doradztwo podatkowe? A może poszukujesz kursu, który pozwoli Ci poszerzyć horyzonty oraz ugruntować wiedzę w zakresie obejmującym zagadnienia związane z egzaminem na Doradcę Podatkowego? Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu! Zapraszamy na:  Kurs online przygotowujący do egzaminu pisemnego na Doradcę Podatkowego!

Z myślą o obu tych grupach uczestników stworzyliśmy unikatowy kurs przygotowujący do pisemnej części egzaminu na Doradcę Podatkowego. Nie jest to kolejny produkt, który dostarczy Ci jedynie rozwiązań odpowiedzi testowych i kazusów (choć tych również nie zabraknie). Po tym kursie przede wszystkim wyjdziesz bogatszy w wiedzę i praktyczne aspekty w zakresie zagadnień, które są niezbędne Doradcy Podatkowemu (i nie tylko!) do efektywnej pracy.

Co więcej – jeśli tylko zechcesz, możesz zostać współtwórcą każdego spotkania! Dzięki wcześniejszemu dostępowi do rozwiązanych zadań dotyczących danego zagadnienia, możesz zgłosić przed zajęciami, które z pytań Twoim zdaniem wymaga szczegółowego omówienia. Będziesz także mieć możliwość dyskutowania i zadawania pytań ekspertowi przy użyciu mikrofonu – koniec z trwającym wieki zadawaniem pytań na czacie! Poczuj się we własnym domu/biurze jak na szkoleniu stacjonarnym, z możliwością czynnego udziału w spotkaniu w czasie rzeczywistym.

Oprócz wyżej wspomnianych rozwiązań wszystkich zadań testowych otrzymasz również skrypt, który pomoże Ci samodzielnie poradzić sobie z każdym kazusem. Dodatkowo każdy z nich będzie szczegółowo omówiony podczas zajęć. Tutaj również dajemy Ci możliwość aktywnego udziału w zajęciach, więc przygotuj się na udział w dyskusji: bądź otwarty na uwagi i nie bój się dzielić się swoimi przemyśleniami. Przekonasz się, że takie zajęcia dadzą Ci o wiele więcej niż zdany egzamin! 😊

Jeśli jesteś zainteresowany kursem przygotowującym do egzaminu USTNEGO na Doradcę Podatkowego to zapraszamy tu. 

 

Na kurs przygotowujący do egzaminu na doradcę podatkowego zapraszamy w szczególności:

  • pracowników biur rachunkowych i księgowych,
  • pracowników działów księgowości,
  • prawników, którzy chcą specjalizować się w dziedzinie prawa podatkowego,
  • pracowników administracji podatkowej,
  • studentów i absolwentów kierunków związanych z finansami i podatkami,
  • osoby, które aspirują do zawodu doradcy podatkowego lub pracują już w obszarze podatkowym i chcą ugruntować swoją wiedzę oraz uzyskać oficjalne uprawnienia.

 

Dzięki udziałowi w kursie przygotowującym do egzaminu na doradcę podatkowego zyskasz szereg korzyści:

  • zyskasz wiedzę potrzebną do tego, aby przystąpić do egzaminu pisemnego na Doradcę Podatkowego,
  • otrzymasz skrypt z rozwiązaniami wszystkich zadań testowych opublikowanych przez Państwową Komisję Egzaminacyjną ds. Doradztwa Podatkowego,
  • nauczysz się przygotowywać pisma procesowe dla swoich klientów,
  • dowiesz się, co dokładnie powinna zawierać odpowiedź na każdy kazus zawarty w wykazie pytań i zadań egzaminacyjnych,
  • ugruntujesz i poszerzysz swoją wiedzę w wielu dziedzinach podatkowych i finansowych,
  • zdobędziesz praktyczne umiejętności niezbędne w codziennej pracy doradcy podatkowego,
  • podniesiesz swoje kwalifikacje, co umożliwi Ci awans zawodowy.

 

Jeśli jesteś zainteresowany kursem przygotowującym do egzaminu USTNEGO na Doradcę Podatkowego to zapraszamy tu. 

Opis

Dodatkowe informacje o kursie na doradcę podatkowego:

  • Czas trwania kursu: 150 godz. zegarowych (25 dni).
  • Liczba osób w grupie: 25
  • Zajęcia będą realizowane w dwóch formach (do wyboru):
  • I forma: zajęcia w soboty i niedziele w godz. 9:00 – 15:00,
  • II forma: zajęcia w dni robocze, 1 razy w tygodniu w godz. 9:00 – 15:00.
  • W ramach kursu otrzymają Państwo rozwiązania do wszystkich zadań testowych oraz zestaw szablonów, które pozwolą na prawidłowe tworzenie pism procesowych.
  • Przed zajęciami mają Państwo możliwość zgłoszenia pytań, które będą omówione podczas zajęć.
  • Udział w kursie wymaga dostępu do mikrofonu.

 

Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania:

  1. Przejdź na te stronę >>
  2. Zostaw kontakt do siebie
  3. Poczekaj na kontakt z naszej strony 1-2 dni.

Program

Program:

  1. Podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) – 2 dni. 
  2. Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT). 
  3. Podatek od towarów i usług (VAT). 
  4. Podatek akcyzowy i prawo dewizowe. 
  5. Podstawy międzynarodowego oraz wspólnotowego prawa podatkowego (UPO).
  6. Podstawy międzynarodowego oraz wspólnotowego prawa podatkowego (dyrektywa).
  7. Kodeks Postępowania Administracyjnego. 
  8. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi. Organizacja i funkcjonowanie  Krajowej Administracji Skarbowej. 
  9. Postępowanie podatkowe, czynności sprawdzające i kontrola podatkowa, wydawanie  zaświadczeń przez organy podatkowe. Kontrola celno-skarbowa. 
  10. Postępowanie egzekucyjne w administracji. 
  11. Podatki i opłaty samorządowe. Podatek tonażowy, od wydobycia niektórych kopalin oraz od  gier – 2 dni. 
  12. Ceny transferowe. Źródła prawa i wykładnia prawa. Podatek od niektórych instytucji  finansowych. 
  13. Analiza podatkowa. Przepisy o doradztwie podatkowym i etyka zawodowa. 14. Prawo karne skarbowe (KKS) 
  14. Międzynarodowe, wspólnotowe i krajowe prawo celne. 
  15. Interpretacje przepisów prawa podatkowego i porozumienia w sprawach ustalenia cen  transferowych. Zobowiązania podatkowe. Tajemnica skarbowa. 
  16. Rachunkowość. Ustawa o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników – 2 dni. 18. Ewidencja podatkowa i zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych – 2 dni. 19. Metodyka pisania pism procesowych w sprawach podatkowych. Omówienie kazusów – 3 dni.

Prowadzący

  • Wioleta Biel-Madoń – Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów z zakresu prawa podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim. Zarówno pracę magisterską, jak i dyplomową pisała o międzynarodowych systemach podatkowych. Z wykształcenia prawnik, z zawodu licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem w pracy dla największych spółek w Polsce. Doświadczenie zdobywała m.in. w jednej z największych spółek świadczących usługi doradztwa podatkowego na świecie (Deloitte Poland). Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz międzynarodowym doradztwie podatkowym. Asystowała przy wielu transakcjach restrukturyzacyjnych zarówno z wykorzystaniem podmiotów prawa polskiego, jak i prawa obcego. Prowadzi szkolenia z zakresu podatków dochodowych i międzynarodowego doradztwa podatkowego. Przygotowuje przyszłych doradców podatkowych do egzaminów zawodowych. Wykładowca Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

  • Monika Markisz – Prowadzi kancelarię radcy prawnego i doradcy podatkowego. Współpracuje z przedsiębiorcami i obsługującymi je biurami rachunkowymi. Doradza przedsiębiorcom, których działalność wiąże się pośrednio lub bezpośrednio z branżą nieruchomości – deweloperom, inwestorom czy wynajmującym. Wspomaga również innowacyjne start-up’y. Posiada wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych. Specjalizuje się w prawie handlowym, gospodarczym, podatkowym i prawie pracy.

 

  • Agnieszka Sadowska – doradca podatkowy (nr wpisu 11914), absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wydziału Finansów i Rachunkowości Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Posiada ponad 15 – letnie doświadczenie zawodowe związane z prawem podatkowym. Początki swojej kariery zaczynała jako pracownik administracji skarbowej, m.in. w urzędzie skarbowym oraz w Krajowej Informacji Skarbowej. Obecnie jako in-house kieruje działem podatków jednej z większych spółek giełdowych z branży finansowej, a od 2013 roku prowadzi własną kancelarię doradztwa podatkowego. Doświadczony wykładowca, realizujący od 2011 roku z pasją szkolenia z zakresu prawa podatkowego (głównie podatek od towarów i usług oraz podatki dochodowe) dla firm szkoleniowych oraz Wyższej Szkoły Bankowej. Wyróżniona przez Stowarzyszenie Księgowych srebrną odznaką za zasłużenie dla środowiska księgowych.

 

  • Marcin Otręba – doradca podatkowy, Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UW. Posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego. Specjalizuje się w zagadnieniach podatków pośrednich. Autor wielu publikacji dla biuletynu VAT, wydawnictwa INFOR. Wykładowca na uczelni wyższej. Wieloletni pracownik Izby Skarbowej we Wrocławiu. Zdobywał doświadczenie w międzynarodowych firmach zajmując się podatkiem VAT. Trener Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów w zakresie podatku od towarów i usług oraz ordynacji podatkowej.

 

  • Paweł Dymlang – doradca podatkowy (nr 10987), prawnik, wykładowca i trener, autor licznych publikacji książkowych i prasowych o tematyce podatkowej (wyd. Beck, Wolters Kluwer, Infor). Powoływany jako ekspert w dziedzinie podatków w wystąpieniach telewizyjnych i radiowych. Kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym zdobył jako pracownik organów podatkowych, spółki doradztwa podatkowego oraz instytucji finansowych. Z tematyki podatkowej przeprowadził przeszło 2000 szkoleń otwartych oraz zamkniętych dla biznesu oraz administracji publicznej. Od lat prowadzi własną kancelarię prawną i zajmuje się obsługą przedsiębiorców polskich i zagranicznych.

 

  • Joanna Aleksandrowicz – radca prawny, doświadczony szkoleniowiec z obszaru podatków dochodowych i wykładowca na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku. Absolwentka kierunku Prawo na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także Finansów i Rachunkowości spec. Doradztwo Podatkowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Stypendystka Rektora UG za osiągnięcia w nauce 2012-2016. W trakcie studiów jej zainteresowania skupiały się przede wszystkim na prawie podatkowym, odbywała praktyki zarówno w spółkach doradztwa podatkowego, jak i kancelariach radcowskich. Ukończyła aplikację radcowską przy OIRP w Gdańsku.  Aktualnie zajmuje się bieżącą obsługą prawno-podatkową spółek, ze szczególnym uwzględnieniem podatków dochodowych. Posiada doświadczenie w zakresie regulacji dotyczących MDR, a także uczestnicy w procesie przygotowywania dokumentacji cen transferowych dla klientów.

 

  • Anna Żurek – od 2004 roku czynny biegły rewident, w latach 2014–2018 członek Zarządu Doradca Spółka z o.o. w Lublinie, znaczącej firmy audytorskiej na Lubelszczyźnie. Wieloletni praktyk i ekspert z zakresu rachunkowości, wieloletni wykładowca z rachunkowości i rewizji finansowej, głównie na kursach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Lublinie, Szkołę Bankową w Sandomierzu, szkolenia zamknięte dla firm i organizacji. W latach 2012-2016 biegły sądowy z zakresu rachunkowości przy Sądzie Okręgowym w Lublinie. Obszary praktyk: rachunkowość zaawansowana, konsolidacja sprawozdań finansowych wg polskiego i międzynarodowego prawa bilansowego, badania i przeglądy sprawozdań finansowych, sporządzanie cash flow.

 

  • dr Piotr Kasprzak – Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (Ekonomia i Filologia angielska), uczestnik staży studenckich na Appalachian State University, USA i Beijing Institute of Technology, Chiny. Swoją wiedzę podatkową zdobywał m.in. w trakcie studiów podyplomowych z Podatków i doradztwa podatkowego na Politechnice Gdańskiej oraz w pracy zawodowej w KPMG i Doradca Consulting. Od 2015 roku zatrudniony w Katedrze Finansów na Wydziale Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. Specjalizuje się w rachunkowości finansowej i podatkowej. Dodatkowo prowadzi szkolenia i konsultacje w zakresie księgowości, finansów i podatków.

 

  • dr Agnieszka Milczarczyk-Woźniak – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat zajmuje się problematyką celną oraz międzynarodowym obrotem towarowym z zagranicą.  Pracowała w Służbie Celnej, a następnie firmie consultingowej KPMG Polska Audyt. Jest właścicielką firmy Trade & Customs Compliance Academy oraz organizatorką konferencji dla branży celnej pod nazwą Trade & Customs Compliance Conference. Wieloletnia wykładowczyni w Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie (wcześniej Wyższa Szkoła Cła i Logistyki). Autorka oraz wydawca publikacji z zakresu prawa celnego i międzynarodowego obrotu towarowego.

 

  • Dawid Zarębski – radca prawny, licencjonowany doradca podatkowy. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie prawnym i podatkowym. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Karierę zawodową rozpoczął w jednej z czołowych międzynarodowych firm doradczych z Wielkiej Czwórki. Następnie stale podnosił swoje kwalifikacje zawodowe, doradzając klientom w zespołach prawa podatkowego w firmach konsultingowych, kancelariach prawnych oraz prowadząc własną praktykę prawną. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w reprezentowaniu podatników w postępowaniach sądowo – administracyjnych oraz przed organami podatkowymi (m.in. w postępowaniach podatkowych, kontrolach celno–skarbowych, kontrolach podatkowych i postępowaniach kontrolnych). Partycypuje również w bieżącym doradztwie podatkowym i prawnym dla podmiotów krajowych i zagranicznych, w szczególności w zakresie podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób prawnych. Doradza również w kwestiach odpowiedzialności karnej skarbowej.

 

  • dr Marta Skowrońska – doktor nauk prawnych, doradca podatkowy nr wpisu 13785. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie pracy na uniwersytetach i w szkołach wyższych w całej Polsce jako wykładowca na studiach licencjackich, magisterskich i podyplomowych, specjalizujący się w problematyce finansów publicznych a przede wszystkim w problematyce prawa podatkowego. Obecnie wykonuje zawód doradcy podatkowego w ramach własnej kancelarii prawno-podatkowej. W ramach swojej praktyki zawodowej współpracuje z kancelariami prawnymi i biurami rachunkowymi. Zajmuje się bieżącym doradztwem podatkowym, reprezentuje klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi oraz przed sądami administracyjnymi. Zajmuje się w szczególności opodatkowaniem dochodów z zagranicy, sukcesją podatkową, skutkami podatkowymi obrotu nieruchomościami oraz opodatkowaniem spadków i darowizn. Jest autorką publikacji naukowych z zakresu prawa podatkowego.

 

  • Iwona Biernat-Baran – prawnik, doradca podatkowy (nr wpisu 12273). Posiada ponad 10 – letnie doświadczenie zawodowe związane z prawem podatkowym. Początki kariery związała z pracą w administracji skarbowej, m.in. w urzędzie skarbowym oraz izbie skarbowej. Obecnie prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego. Jest trenerem z zakresu podatku od towarów i usług (VAT) oraz KSeF. Pomaga również wdrożyć KSeF w firmach oraz przeprowadza audyty wdrożeniowe KSeF. Jest autorką publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz organizatorem i uczestnikiem wielu konferencji naukowych, na których prezentuje tematy związane z prawem podatkowym. Prezes Stowarzyszenia Naukowego Prawa Podatkowego, członek Krajowej Rady Doradców Podatkowych, Przewodnicząca Kolegium Redakcyjnego Wydawnictw KIDP, Redaktor Naczelna Wydawnictw KIDP.

 

  • Paweł Wojnowski – doradca podatkowy wpisany na listę Krajowej Rady Doradców Podatkowych pod numerem 13118 oraz certyfikowany specjalista ds. księgowości i rachunkowości. Ukończył Uniwersytet Szczeciński na Wydziale Prawa i Administracji uzyskując tytuł magistra prawa oraz Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie – Studia Podyplomowe w Centrum Rozwoju Biznesu, kierunek: psychologia zarządzania. Obecnie doradztwo podatkowe wykonuje w Spółce doradztwa podatkowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2002r. m.in. w urzędach skarbowych, ostatnio na stanowisku naczelnika urzędu skarbowego. Trener w zakresie podatków oraz spraw karnych skarbowych w szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

 

  • Łukasz Pietruk – radca Prawny, ukończył aplikację radcowską OIRP w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji UKSW oraz studiów podyplomowych “Fundusze Strukturalne Unii Europejskiej w Praktyce”. W codziennej pracy świadczy usługi doradcze oraz prowadzi szkolenia dla instytucji prywatnych i publicznych. Posiada własne publikacje, w tym książki o tematyce prawnej. Szkolenia prowadzi od 2006 r., doradztwem zajmuje się zawodowo od 11 lat, od kilku lat wykonuje ponadto obowiązki Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Prowadził szkolenia m.in. dla Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Starostwa Powiatowego w Brzegu, Starostwa Powiatowego w Dębicy, Sądu Rejonowego w Krakowie, Citibanku Handlowego S.A., Banku Zachodniego WBK S.A., Shell Polska S.A., Bayer Sp. z o.o. i wielu innych.

Opinie o kursie

  • Dorota S.:

„Szkolenia prowadziły osoby “fachowcy” na bardzo wysokim poziomie wiedzy merytorycznej i praktycznej. Sami doradcy, radcy prawni, adwokaci, osoby merytorycznie związane z tematami i co najważniejsze – praktycy. Bardzo obszernie przedstawione materiały  teoretyczne i zagadnienia obowiązujące na egzaminie,  przygotowane w sposób przejrzysty i jasny. Wykładowcy włączali uczestników do rozwiązywania zagadnień, zachęcali do “burzy mózgu” i  udziału w zajęciach. Zostały udostępnione testy, pytania oraz kazusy, które mogą być na egzaminie. Wiedza była sprawdzana przez krótkie testy na koniec zajęć, oczywiście bez ocen. Można było sprawdzić się i swoje możliwości. Ogólnie szkolenie polecam. Szkolenie dało mi szersze spojrzenie na niektóre tematy, usystematyzowało wiedzę i materiały do przygotowań do egzaminu. Profesjonalizm.”

  • Krystyna K.:

„Szkolenia przygotowane bardzo profesjonalnie, wykładowcy otwarci na dyskusje, dzielący się nie tylko swoją wiedzą teoretyczną ale również wiedzą praktyczną z własnych doświadczeń zawodowych. Tematy szkoleń omówione wyczerpująco. Jestem usatysfakcjonowana jakością usługi, polecam.”

  • Marta D.:

„Wszystkie bloki tematyczne były dobrze przygotowane, a osoby prowadzące potrafiły w sposób jasny i zrozumiały przekazać informacje związane z omawianym zagadnieniem. Ogromna ilość wiedzy przekazana podczas szkolenia jest niezbędna do przyswojenia przed próbą podjęcia wyzwania jakim egzamin na Doradcę Podatkowego. Mimo, że osobiście do egzaminu nie podeszłam to szkolenie pozwoliło mi mocno poszerzyć wiedzę z zagadnień podatkowych i co równie ważne uporządkować już posiadaną wiedzę.”

  • Patrycja K.:

„Kurs przygotowany profesjonalnie, z naciskiem na praktyczną stronę umiejętności. Osoby wykładające, dzięki wieloletniej praktyce zawodowej, rozwiązania opierają na konkretnych przykładach, tym samym skuteczniej docierając do odbiorcy. Materiał obszerny, zrozumiały i przydatny podczas przygotowania do egzaminu na doradcę oraz w codziennej pracy. Organizator bardzo pomocny w zakresie przesłania, dostępu do materiałów, co wszystko składa się na bardzo dobry odbiór całości przedsięwzięcia. Zdecydowanie godne polecenia.”

  • Sabina L.:

„Kurs przygotowujący do egzaminu na doradcę podatkowego pozwala usystematyzować wiedzę z bardzo szerokiego zakresu materiału. Ogromna ilość materiałów do druku, do tematów objętych zakresem egzaminu, ciekawe wykłady ze specjalistami, którzy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.  Jak zawsze w Wektorze Wiedzy wszystkie materiały na czas a w razie pytań można liczyć na szybką i życzliwą pomoc.”

  • Monika Ż.:

„Korzystałam z kursu przygotowującego do egzaminu na doradcę podatkowego, było to już kolejne szkolenie po kadrowych, księgowych i podatkowych organizowane przez Wektor Wiedzy. Wszystkie szkolenia są profesjonalnie przygotowane i prowadzone przez osoby z dużym doświadczeniem i w pełni kompetentne. Materiały są bardzo dobrze przygotowane, zawsze można liczyć na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania.

Kurs przygotowującego do egzaminu na doradcę podatkowego jest prowadzony przez różnych doradców podatkowych, w głównej mierze skupiają się oni na przygotowaniu do egzaminu ustnego, ale również można liczyć na rozwiązania pytań testowych. W przypadku kazusów wprowadzają schematy, według których należy rozwiązywać poszczególne zadania, co znacznie ułatwia naukę. Dobrym rozwiązaniem jest również dostępność nagrań po szkoleniu, przydatna zwłaszcza w przypadku niemożności skorzystania ze szkolenia w dniu jego realizacji. Ponadto pracownicy firmy szkoleniowej przypominają również telefonicznie o trwającym szkoleniu, jeżeli się do niego nie zalogujemy. Z przyjemnością mogę polecić szkolenie wszystkim, którzy planują przystąpić do egzaminu.”

  • Joanna S.:

„Z Kursu przygotowującego do egzaminów na Doradcę Podatkowego prowadzonego przez Firmę Wektor Wiedzy jestem bardzo zadowolona. Zajęcia prowadzone były bardzo ciekawie, przez doradców podatkowych czyli przez osoby zajmujące się doradztwem podatkowym w praktyce, dlatego mogli oni przekazać swoja wiedzę teoretyczną podpierając się przykładami ze swojej codziennej pracy. Prowadzący otwarci byli na nasze pytania i, jeśli tylko czas i tematyka zajęć na to pozwalała, udzielali wyjaśnień i odpowiedzi. Ja korzystałam z kursu weekendowego on-line co pozwoliło mi na łączenie pracy zawodowej z uczestnictwem w kursie. Zdecydowanie polecam Kurs przygotowujący do egzaminów na Doradcę Podatkowego prowadzony przez Firmę Wektor Wiedzy.”

W 2023 roku przeszkoliliśmy ponad 7500 pracowników z ponad 1600 firm, którzy ocenili przekazywanie wiedzy Naszych Trenerów na:

  • 5,6/6 ocena za wiedzę i kompetencje
  • 5,7/6 – ocena w jaki sposób przekazywana jest wiedza

Państwa opinia jest dla nas ważna.
Dziękujemy za zaufanie!

Zarezerwuj miejsce - wybierz miasto z rozwijanej listy (ceny netto), termin ustalimy indywidualnie:

4.390,00 

5/5

Podobne kursy i szkolenia:

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca