Kurs kadry i płace realizowany przez firmę szkoleniową Wektor Wiedzy jest przeznaczony dla osób na stanowiskach związanych ze sprawami kadrowo-płacowymi, osób które zajmują się dokumentacją pracowniczą i rozliczeniami wynikającymi z umów o pracę a więc z dużą odpowiedzialnością za dokumentację i rozliczenia. Takie stanowisko wymaga biegłej znajomości przepisów prawa i wiedzy o tym jak porządnie naliczać ubezpieczenia społeczne, podatki, zaległe urlopy, zasiłki chorobowe, odprawy oraz ……

Stworzyliśmy kurs kadrowo płacowy dla praktyków, który będzie przydatny nie tylko jako część teoretyczna ale w dużej mierze pomoże ci w codziennej pracy.

Na zajęciach nauczysz się jak:

  • utrwalać obowiązujące zasady prowadzenia dokumentacji pracowniczej,

  • skuteczniej rozliczać czas pracy i nie popełniać błędów,

  • powtórzysz zasady wynagrodzenia w przypadkach szczególnych,

  • dowiesz się czym są i jak rozliczyć Pracownicze Plany Kapitałowe.

Kurs kadrowo-płacowy obejmuje swoim programem również podstawy prawa pracy i zmieniające się przepisy na które należy szczególnie uważać..

Kurs kadrowo-płacowy dla praktyków

Gdzie zrobić kurs kadry i płace?

Z tym nie ma żadnego problemu. W przypadku szkoleń otwartych oferujemy swoje usługi nie tylko w dużych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Łódź, ale i w mniejszych – Szczecinie, Słupsku, Rzeszowie i t.d. Lista naszych szkoleń dostępna jest na naszej stronie. Jest ona aktualizowana na bieżąco. Jeżeli chcesz o nie dopytać lub upewnić się czy nie realizujemy ich w innym mieście zapraszamy do kontaktu.

Kurs składa się z 10 dni szkoleniowych i jest podzielony na 2 części:

  • Moduł I

Kadry – kontrola bez stresu

  • Moduł II

Płace – sprawne rozliczanie i wyjątkowe przypadki

Zajęcia będą odbywać się w określone przez nas dni w godzinach 9:00-15:00.

Sprawdź dokładny program szkoleń na naszej stronie:

Szkolenia zamknięte dla firm i jednostek publicznych są organizowane w wygodnym dla twojej firmy czasie i miejscu. Podajesz nam temat i dogodny termin my przygotowujemy ofertę i realizujemy szkolenie w Twojej firmie.

Czy warto tracić tyle czasu i pieniędzy?

Oczywiście, że tak. Z Wektorem Wiedzy dostaniesz nie tylko unikatową wiedzę od specjalistów w danej dziedzinie, ale i poznasz sporo nowych ludzi z branży, z którymi również będziesz mógł wymienić się informacjami.

Dodatkowym atutem naszego kursu jest to, że możesz liczyć na wsparcie mailowe od prowadzącego, a w trakcie zajęć śmiało możesz zadawać pytania.

W cenie szkolenia również są: autorskie materiały, certyfikat, notatnik, długopis oraz konsultacje z prowadzącym.

Jesteś zainteresowany naszym kursem „kadry i płace”? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Napisz, zadzwoń lub umów się z nami na spotkanie.

Więcej kursów znajdziesz na naszej stronie wektorwiedzy.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany jednym z naszych szkoleń z prawa pracy
zapraszamy do kontaktu.
Napisz, zadzwoń lub umów się z nami na spotkanie.