Refundacja na naukę języków obcych

Refundacja na naukę języków – dlaczego warto się o nią postarać?

Znajomość przynajmniej jednego obcego języka, zwłaszcza angielskiego, jest obecnie bezwzględnie pożądaną umiejętnością. Nie trzeba co do tego szczególnie przekonywać tych, którzy wiążą swoją przyszłość z nauką lub pracą za granicą. Refundacja na naukę języków, którą oferuje sporo firm, w znacznym stopniu ułatwia osiągnięcie celu.

Dlaczego powinieneś uczyć się języków obcych?

Umiejętności lingwistyczne przydają się w wielu aspektach:

  1. Zwiększają szanse na znalezienie lepszej pracy, awansu czy wzięcia udziału w zagranicznych delegacji służbowych. Umiejętność ta przyda się również, jeśli planujesz pracować za granicą.
  2. Pomagają w nawiązaniu kontaktów i budowaniu relacji (zarówno biznesowych, jak i prywatnych) z innymi ludźmi. Komunikowanie się w tym samym języku jest najlepszą praktyką i okazją do podszlifowania swoich umiejętności językowych.
  3. Dają szerszy dostęp do wiedzy z interesującej dziedziny np. poprzez konsultacje ze studentami lub ekspertami z innego kraju. Ponadto dużo lepiej czyta się dzieła literackie w oryginale, ponieważ nawet najlepsze tłumaczenie nigdy nie odda w pełni klimatu danego utworu.
  4. Ułatwiają podróże zagraniczne, bowiem znika wtedy problem z porozumieniem się z mieszkańcami, zakupami czy znalezieniem ciekawych miejsc.
  5. Zwiększają poczucie własnej wartości i pewności siebie, a ponadto sprawiają, że osoby władające językiem obcym stają się bardziej samodzielne. Umiejętność posługiwania się językiem obcym jest również świetnym sposobem na doskonalenie siebie – otwiera umysł i poszerza horyzonty.

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Umów bezpłatna rozmowę o dofinansowaniu Twojego Kursu![/popup_trigger]

Refundacja na naukę języków obcych dla pracowników firm

Uważasz, że nauka języka obcego jest dla Ciebie za droga? To tylko wymówka. Wiele firm i szkół językowych proponuje kursy, które są refundowane z różnych środków, przede wszystkim pochodzących z Unii Europejskiej. Również My oferujemy kursy języka angielskiego dla firm, dofinansowane od 50 do nawet 80% wartości inwestycji. W niewielkich grupach prowadzonych przez doświadczonych lektorów, nauka języka jest przyjemna i – przede wszystkim – skuteczna.

Język angielski to go.

Jeśli zatrudniasz przynajmniej 5 osób, dla których chciałbyś zorganizowaćzamknięty kurs języka angielskiego z dofinansowaniem w siedzibie swojej firmy, skontaktuj się z nami, a my wszystko przygotujemy. Pamiętaj, inwestycja w dokształcanie swoich pracowników to także inwestycja w rozwój swojej firmy. Zwłaszcza, że refundacja na naukę języków z KFS lub BUR umożliwia znaczne obniżenie kosztów kursu językowego. Poza refundacją kosztów nauki języka angielskiego istniej również możliwość ubiegania się o dofinansowanie nauki innych języków obcych w tym hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, ukraińskiego, rosyjskiego, francuskiego.

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Umów bezpłatna rozmowę o dofinansowaniu Twojego Kursu![/popup_trigger]

Masz pytania?

Inne wpisy:

Wadliwie wystawione faktury, a prawo nabywcy do odliczenia podatku naliczonego. Studium przypadków.
Obowiązek zbierania oświadczeń od dostawców z tytułu dokonywanych transakcji o wartości przekraczającej 500.000 zł. Zmiany PIT od 2023 oraz kolejna nowelizacja CIT.
Wykup samochodu z leasingu, a podatek VAT w przypadku przekazania do majątku prywatnego.
Fakturowanie elektroniczne dopiero od 2024 r. Letnia reorganizacja zmian w ustawie o VAT.
Nowe stanowiska organów podatkowych. Terminarz Nowego Ładu.
Skip to content