Nasza firma szkoleniowa świadczy usługi zarówno szkoleniowe, jak i doradcze.
Oferta szkoleniowo-doradcza Wektora Wiedzy obejmuje:

Szkolenia otwarte

Dobra firma szkoleniowa przede wszystkim kładzie nacisk na ekspercką kadrę trenerską. W końcu, gdy idziesz na szkolenie otwarte, wizytówką firmy szkoleniowej jest prowadzący. Dlatego też możesz być pewny, że każde nasze szkolenie z podatków zaserwuje Ci najnowszą wiedzę podatkową o przepisach wraz z aktualnymi orzeczeniami i wyrokami sądów. Bo nasi eksperci-praktycy to wieloletni doradcy podatkowi i biegli rewidenci. 

Więcej o tym, czym są szkolenia otwarte i jak nasza firma szkoleniowa realizuje te usługi,  przeczytasz tutaj.

Szkolenia zamknięte

Jeżeli chcesz np. lepiej rozumieć proces sprzedaży, bądź sprawniej posługiwać się Excelem, albo poznać konkretne zastosowanie przepisów prawnych w wybranej przez Ciebie dziedzinie (RODO, rozliczanie projektów UE, zawieranie umów cywilno-prawnych itd.), a oprócz Ciebie w firmie zainteresowanych tym samym tematem szkolenia jest co najmniej 5-7 osób, to idealnym rozwiązaniem staje się szkolenie zamknięte. Nasz trener dostosuje program szkolenia do indywidualnych potrzeb Waszej grupy, przyjedzie do Waszej siedziby i poprowadzi kameralne szkolenie w Waszym gronie firmowym!

Kliknij tutaj, aby poznać dotychczas zrealizowane przez nas tematy szkoleń zamkniętych, wybierz interesujący Cię temat szkolenia zamkniętego, a organizację zostaw nam!

Dotacje

Jeśli wiesz jak inwestować w rozwój firmy tak, by zwiększyć sprzedaż jej usług lub produktów, to jesteś o krok przed tymi przedsiębiorcami, którzy skupiają się na bieżących wynikach. Zaplanować rozwój swojej firmy możesz na różne sposoby. Jednak bez względu na to, czy prowadzisz mały biznes lub dużą firmę, dodatkowe środki finansowe na rozwój firmy z pewnością by Cię ucieszyły. Dzięki nim możesz rozbudować siedzibę swojej firmy, kupić nową nieruchomość, postawić nową halę produkcyjną, kupić nowe maszyny i narzędzia produkcyjne, a także uzyskać dostęp do patentów, licencji i projektów innych firm z Twojej branży lub spoza niej. Wszystko to stanie się możliwe, jeśli będziesz wiedział jak skutecznie aplikować o dotacje na rozwój firmy.

Przegoń konkurencję i czym prędzej złóż wniosek o dotacje z Unii Europejskiej. Bieżące projekty poznasz tutaj.

Doradztwo dla JST

Ponieważ współpracujemy tylko z doświadczonymi, wieloletnimi doradcami podatkowymi, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom zarówno prywatnych firm, jak i wyspecjalizowanych  jednostek publicznych. Pracownicy administracji publicznej cenią nasze szkolenia z podatków, ponieważ dzięki nim wiedzą jak unikać błędów w rozliczeniach VAT. Szkolimy i obsługujemy takie jednostki publiczne jak urzędy miasta, gminy, powiaty, czy spółki komunalne. Nasi eksperci odwiedzają siedziby naszych klientów i dokonują szczegółowego audytu podatkowego, który pozwala optymalizować rozliczanie podatku VAT od wydatków inwestycyjnych. Taki audyt podatkowy sprzyja temu, by odzyskiwać środki, dzięki którym możliwe są kolejne, drobniejsze inwestycje.

Więcej o audytach podatkowych i pozostałych usługach doradczych, jakie realizujemy dla Jednostek Samorządu Terytorialnego dowiesz się tutaj.

Sukcesja w firmie

Sukcesja w firmie jest wciąż bagatelizowana przez wielu polskich przedsiębiorców, mimo że chroni biznes w sytuacjach nieprzewidzianych. Warto, byś już dziś wiedział jak zabezpieczyć firmę przed stratami na wypadek śmierci wspólnika, zanim nadejdzie niespodziewane jutro, które wymusi na Tobie działania naprawcze, na które może być za późno. Dlatego naszym celem są działania zapobiegawcze, uświadamiające wagę sukcesji. Chcemy, aby Twoja firma dobrze funkcjonowała także po śmierci wspólnika. Nasz doradca sukcesyjny spotka się z Tobą w kameralnych warunkach i przedstawi najkorzystniejsze zmiany strategiczne w działaniu firmy, czyli plan sukcesji.

Sprawdź tutaj, czy już teraz jesteś przygotowany na to, co zrobić jak umrze wspólnik lub właściciel firmy. 

Dofinansowanie szkoleń

Na rynku szkoleniowym pojawia się coraz więcej ofert pojedynczych dni szkoleniowych, a także rozbudowanych, wielogodzinnych kursów, dzięki którym możliwe staje się bycie specjalistą w swojej dziedzinie w stosunkowo krótkim czasie. Często, aby uzyskać ceniony w branży certyfikat potwierdzający kluczową kompetencję, potrzebna jest pokaźna suma pieniędzy. Nie wszystkich pracowników, czy pracodawców stać więc na specjalistyczne szkolenia branżowe, dzięki którym rozwija się nie tylko pojedynczy uczestnik, ale też cała firma. Z pomocną dłonią przychodzą dwa popularne sposoby na dofinansowanie szkoleń – Baza Usług Rozwojowych (BUR) oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS).

Sprawdź z którego ze źródeł – BUR lub KFS może skorzystać Twoja firma i aplikuj o dofinansowanie szkoleń w najbliższym naborze.

Interesuje Cię nasza usługa?

Wpisz swoje imie i telefon/adres e-mail, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w wybranej przez Ciebie formie.

Kontakt:

Lawendowa 1, Rzeszów
17 283 10 45
17 779 61 95
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Trasa dojazdu