Dotacje unijne dla Rolników

Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój w tym wsparcie inwestycyjne w fotowoltaikę

Dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie wytwarzania pasz na bazie surowców niemodyfikowanych genetycznie (bez GMO) – dot. mikro,  małych  i średnich przedsiębiorstw oraz przedsiębiorstw dużych;

Dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie przetwarzania i sprzedaży hurtowej ziół (nowowprowadzany sektor) – dot. mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Pozostaw dane kontaktowe, a przedstawimy Ci najlepsze możliwości dostosowane do Twoich potrzeb!

Na co możesz przeznaczyć środki?

Zakup maszyn lub urządzeń

Zakup aparatury pomiarowej

Zakup oporogramowania

Magazynowanie i modernizacja budynków

Instalacje OZE

Infrastruktura techniczna

Wsparcie wynosi od 100 000 zł do 10 000 000 złotych
Przez 11 lat zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Kim jesteśmy?

Jesteśmy największą firma szkoleniowo-doradczą w południowo-wschodniej Polsce. Nasze kursy podatkowe, z prawa pracy, rachunkowości itp, obejmują najbardziej aktualny zestaw wiedzy praktycznej, zarówno na szkoleniach otwartych, jaki i tych zorganizowanych indywidualnie dla firm. 

Przez ponad 10 lat przeszkoliliśmy ponad 70.000 pracowników działów księgowych, kadrowych i wielu innych. Nasze szkolenia i kursy obejmują najbardziej aktualny zestaw wiedzy praktycznej, przekazywanej od trenerów praktyków z minimum 10-cio letnim doświadczeniem w branży i 5 lat w szkoleniach.

Nasz zespół liczy kilkadziesiąt osób, ciężko nas wszystkich zmieścić na jednym zdjęciu. Łatwiej jest za to zliczyć obszary w których działamy. Zobacz więcej o nas.

Pozostaw dane kontaktowe, a przedstawimy Ci najlepsze możliwości dostosowane do Twoich potrzeb!

lub skontaktuj się:

Marcin Kopacki
tel: 883 002 793
m.kopacki@wektorwiedzy.pl

Skip to content