Jak prawidłowo rozliczyć rok 2020 i nie popełnić żadnego błędu?

Zbliża się czas sporządzenia całorocznego sprawozdania finansowego i jest to dla Ciebie niezwykle intensywny czas. Musisz wykonać ogromną pracę rozliczeniową, w której nie ma miejsca na pomyłki. Jeśli chcesz uniknąć błędów przy zamknięciu obrotowym i podatkowym roku 2020, zacznij przygotowywać się do tego już dziś.

Zapraszamy CIę na kurs, podczas którego ekspert  podatkowy, podpowie Ci jak prawidłowo zamknąć rok, z jednoczesnym uwzględnieniem pozostałych obowiązków sprawozdawczych jakie na Tobie ciążą.

W ramach 3 zajęć zapoznasz się z aktualnymi przepisami, na podstawie których dokonasz rozliczenia roku 2020.  Ekspert odpowie na Twoje wszelkie pytania i rozstrzygnie trudne sytuacje podatkowe, z jakimi niekiedy musisz się borykać w momencie wykonywania swoich obowiązków.

Po ukończeniu kursu będziesz w stanie samodzielnie wdrożyć w życie cenne wskazówki, jakie otrzymasz od trenera. Jesteśmy przekonani, że ich praktyczne wykorzystanie ułatwi Ci pracę i będziesz realizować swoje obowiązki bezpieczniej, z przekonaniem co do słuszności swoich działań, a to przełoży się na komfort Twojej pracy i spokój umysłu.