Szkolenia wyjazdowe

Jeśli chcesz pozyskać dofinansowanie na nasze szkolenia, to skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz!

Szkolenia wyjazdowe dla księgowych

Akademia podatku VAT, PIT i CIT 2024 r. - najważniejsze zmiany, o których powinien wiedzieć roztropny Księgowy

Hotel Lambert **** Medical SPA, Ustronie Morskie
2-4 października 2024 r.
Prowadzi: Agnieszka Sadowska i Dariusz Zygmuntowski

Akademia podatku VAT, PIT i CIT 2024 r. - najważniejsze zmiany, o których powinien wiedzieć roztropny Księgowy

Hotel Aquarion Family & Friends, Zakopane
27-29 listopada 2024 r.
Prowadzi: Marcin Otręba i Lech Janicki

Szkolenia wyjazdowe dla kadrowych

Kadry i Płace 2024 r. Kompendium Wiedzy Kadrowego

Hotel Lambert **** Medical SPA, Ustronie Morskie
11-13 września 2024r.
Prowadzi: Anna Stokłosa i Daniel Pałyga

Kadry i Płace 2024 r. Kompendium Wiedzy Kadrowego

Hotel Kudowa**** Manufaktura Relaksu, Kudowa Zdrój
25-27 września 2024r.
Prowadzi: Iwona Hendel i Daniel Pałyga

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Zapewnienie o możliwości rozwoju i udziału w specjalistycznych  szkoleniach to obowiązkowe punkty ogłoszeń o pracę. Niestety, w wielu przypadkach na obietnicach się kończy i szkolenia dla pracowników nie dochodzą do skutku. A szkoda, bo udział w nich to korzyści nie tylko w codziennej pracy zawodowej. Pracodawco – zobacz, co zyskasz, inwestując w w szkolenia dla pracowników.

Szkolenia pracowników i korzyści dla firmy

Specjalistyczne kursy to oczywiście szansa na zwiększenie wiedzy, która jest niezbędna do właściwego wywiązywania się z obowiązków służbowych. Ale nie tylko. Szkolenia pracowników mają też kilka innych zalet. Po pierwsze, zwiększają poziom satysfakcji z pracy i zaangażowanie osób zatrudnionych. Pracownik, który może wziąć udział w szkoleniu, ma poczucie, że pracodawca go ceni. W pracy czuje się pewniej, jest zadowolony ze swojej posady. Po drugie, zyskuje większą motywację do działania a także samorozwoju, wykazuje się większą wydajnością. Należy pamiętać, że wiedza zdobyta podczas szkoleń przekłada się na zwiększenie dochodów – klienci firmy są zadowoleni z podjętych nowych, często innowacyjnych wręcz działań. Łatwiej wówczas renegocjować umowę i stawki za daną usługę.

Szkolenia miękkie czy twarde – co wybierzesz dla swojej firmy?

Warto przypomnieć, że specjaliści wyróżniają, w ramach podstawowej klasyfikacji, dwa typy kursów: szkolenia twarde i szkolenia miękkie dla pracowników. Czy się różnią? Szkolenia twarde polegają na przekazywaniu wiedzy specjalistycznej i w rezultacie zdobywania nowych umiejętności zawodowych. Ukończenie takiego kursu pozwala na uzyskanie certyfikatu potwierdzającego dane uprawnienia. Do takich szkoleń zaliczają się m.in. kursy księgowekadrowe czy języka obcego. Szkolenia miękkie mają natomiast za zadanie rozwinąć u pracowników umiejętności miękkie. Zalicza się do nich następujące elementy: komunikacja interpersonalna, asertywność, motywacja, zarządzanie czasem, negocjacje.

Dofinansowania na szkolenia dla pracowników

Dla wielu pracodawców barierą w organizowaniu specjalistycznych kursów są finanse, zwłaszcza w trudnych czasach pandemii COVID-19. Warto więc skorzystać z dotacji na rozwój i szkolenia pracowników. Jako firma szkoleniowa Wektor Wiedzy organizujemy kursy i szkolenia, na przykład z podatków czy języka angielskiego. Pomagamy uzyskać wsparcie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego czy Bazy Usług Rozwojowych.