Kurs języka angielskiego dla działów sprzedaży

Trudno wyobrazić sobie skutecznie działającą i rozwijającą się firmę o zasięgu międzynarodowym, której pracownicy nie posługują się językiem obcym, zwłaszcza angielskim, umożliwiającym nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami, kontrahentami i klientami. Dotyczy to w szczególności działów handlowych, gdzie – z uwagi na charakter pracy i zakres obowiązków – znajomość języka jest szczególnie niezbędna. Dlatego proponujemy Państwu udział w kursie z języka angielskiego przeznaczonych dla pracowników działów sprzedaży.

Angielski dla działów sprzedaży z dofinansowaniem

Cel kursu: Na tym kursie podniesiesz praktyczne umiejętności językowe potrzebne Ci w pracy. Kurs kładzie nacisk na komunikację, ze szczególnym uwzględnieniem mówienia. Przełamiesz barierę językową i nabierzesz pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Po kursie efektywna obsługa klienta nie będzie Ci obca, tym samym zwiększysz konkurencyjność przedsiębiorstwa na rynku międzynarodowym.

Efekty kursu: W wyniku szkolenia poznasz i utrwalisz słownictwo specjalistyczne oraz opanujesz praktyczne umiejętności porozumiewania się w typowych sytuacjach zawodowych związanych z pracą w dziale handlowym przedsiębiorstwa. Swobodne i profesjonalne posługiwanie się językiem przyniesie Ci wymierną korzyść, podnosząc Twoją pewność siebie w kontaktach z partnerami anglojęzycznymi, jak i przedsiębiorstwu, które dzięki temu zyska pracownika bardziej kompetentnego, będącego wizytówką firmy na rynku międzynarodowym.

Dodatkowe informacje o kursie języka angielskiego dla działów sprzedaży:

Czas trwania to 60 godzin zegarowych. Dwa razy po 60 minut tygodniowo + dostęp do nagrań z zajęć w czasie trwania kursu. Zajęcia indywidualne lub Małe grupy 4-6 osób – pozwala na warsztatową realizację zajęć i wpływa pozytywnie na efektywność nauki.

Uczestnicy mogą sami proponować zagadnienia, sytuacje które sprawiają im najwięcej trudności w realnej pracy. Konwersacje, rozmowy, słownictwo. Popraw wypowiedzi w kluczowych obszarach życia codziennego i zawodowego.

DODATKOWO:  Roczny dostęp do aplikacji eTUTOR gratis.Dzięki któremu bezstresowo możesz szlifować umiejętności językowe w dowolnym dla Ciebie czasie.

 

Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania:

  1. Dodaj wybrany kurs do koszyka
  2. Przy opcji płatności zaznacz zaznacz „Dofinansowanie”.
  3. Poczekaj na kontakt naszego działu sprzedaży w celu ustalenia szczegółów.

LUB Przejdź do zakładki „dofinansowanie” i umów bezpłatną rozmowę.

Możliwość przeprowadzenia kursu dla Twoich pracowników w formie zamkniętej. 

Program

 

 

Prowadzący

Grzegorz Baranowski – Anglista, absolwent UAM w Poznaniu. Lektor języka angielskiego od 1995 roku. Doświadczenie zdobywał, m.in., w Zachodniej Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Zielonej Górze, Wyższej Szkole Humanistycznej w Żarach, Collegium Polonicum UAM w Słubicach (lektoraty, fakultety Business English, kursy przygotowawcze do Master of European Political Studies).

Od 2010 roku prowadzi kursy i szkolenia z języka specjalistycznego i zawodowego w firmach i instytucjach („in-company”), ze szczególnym uwzględnieniem języka biznesowego oraz handlowego. Redaktor/autor Uniwersalnego Słownika Tematycznego Języka Angielskiego oraz Ćwiczeń do tego słownika. Tłumacz przysięgły i specjalistyczny.

Dofinansowanie

Od ponad 10 lat wspieramy osoby uczestniczące w naszych kursach w drodze do uzyskaniu środków finansowych na rozwój ich kompetencji. Nasi klienci oszczędzają między 50-100% kosztów kursu dzięki dofinansowaniom.

Nasi specjaliści wyjaśnią Ci jak wygląda cały proces ubiegania się o środki na sfinansowanie kursu lub szkoleń zamkniętych oraz pomogą w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Wystarczy, że umówisz rozmowę. Sprawdź swoja szanse na dofinansowanie:

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Kliknij tutaj i umów BEZPŁATNĄ rozmowę teraz![/popup_trigger]

W 2021 roku przeszkoliliśmy ponad 7500 pracowników z ponad 1600 firm, którzy ocenili Naszych Trenerów na:

  • 5,6/6 ocena za wiedzę i kompetencje
  • 5,7/6 – ocena w jaki sposób przekazywana jest wiedza

Państwa opinia jest dla nas ważna.
Dziękujemy za zaufanie!

Zarezerwuj miejsce - wybierz miejsce z rozwijanej listy (ceny netto), termin ustalimy indywidualnie:

3.190,00 

5/5

Klienci nas oceniają na 4,9/5   Zobacz >>

Podobne kursy i szkolenia:

Mówią o nas:
5/5

4.9/5 Tak oceniają nas nasi klienci. Zobacz więcej tu.

Przez ponad 10 lat zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji