Kurs języka angielskiego dla działów IT

Jesteś pracownikiem w działach IT? A może prowadzisz własną firmę i chcesz poszerzyć działalność swojej firmy poza granice naszego kraju? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy Cię na nasz Kurs języka angielskiego dla działów IT.

Szkolenie to ma na celu umożliwienie Ci rozwinięcia czterech sprawności językowych (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa zawodowego. Wychodząc naprzeciw wymaganiom światowym, materiały na zajęcia zostały dobrane tak, aby móc wykorzystać różnorodne techniki nauczania, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji.

Założeniem programu jest maksymalne zaangażowanie słuchaczy, rozwijanie samodzielności i niezależności językowej. W kursie będą wykorzystywane zarówno podręczniki jak i materiały autentyczne, a tam: sytuacje, scenki, dialogi, teksty, które będą źródłem zarówno fachowej terminologii jak i typowych wyrażeń i zwrotów.

 

Interesuje Cię konkretne zagadnienie, które chciałbyś omówić na zajęciach? Nie ma problemu! Na kursie uczestnicy mogą sami proponować zagadnienia lub sytuacje, które sprawiają im trudności w realnej pracy.

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy realizują zajęcia na najwyższym poziomie. Zapisz się na kurs i popraw swoje wypowiedzi w kluczowych obszarach życia codziennego i zawodowego!

Opis

Dodatkowe informacje o kursie języka angielskiego dla działów IT:

 • Czas trwania całego kursu to 60 godzin zegarowych.
 • Zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut.
 • Dostęp do nagrań z zajęć w czasie trwania kursu.
 • Grupy 4-6 osobowe.
 • Roczny dostęp do platformy do nauki języka w cenie kursu.
 • Podręcznik do zajęć (w wersji papierowej).

 

Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania:

 1. Przejdź na te stronę >>
 2. Zostaw kontakt do siebie
 3. Poczekaj na kontakt z naszej strony 1-2 dni.

Program

Pobierz >>

 

Prowadzący

Małgorzata Bajorek – absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, lektor, hr partner, tłumacz, recruter i metodyk. Współpracowała z ponad 50 korporacyjnymi klientami, konsulatami i międzynarodowymi instytucjami w Polsce, Czechach i Niemczech. Zajmuje się niezależnym audytem językowym kandydatów z Ukrainy, Rosji, Turcji, Egiptu, Portugalii i Brazylii. Lektor Lekarzy Onkologów, Fizjoterapeutów, Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej, Kancelarii Prawnych i Policji, związana również projektami Business English w obszarach IT, Marketingu, Księgowości i HR. Były tłumacz Rady Miejskiej Manchesteru i Greater Manchester Police.

Nasi klienci oceniają kompetencję i wiedzę trenera na: 5,9/6
Średnia, w jaki sposób trener przekazuje wiedzę popartą przykładami: 5,9/6

W 2022 roku przeszkoliliśmy ponad 7500 pracowników z ponad 1600 firm, którzy ocenili Naszych Trenerów na:

 • 5,6/6 ocena za wiedzę i kompetencje
 • 5,7/6 – ocena w jaki sposób przekazywana jest wiedza

Państwa opinia jest dla nas ważna.
Dziękujemy za zaufanie!

Zarezerwuj miejsce - wybierz miejsce z rozwijanej listy (ceny netto), termin ustalimy indywidualnie:

3.290,00 

5/5

Klienci nas oceniają na 4,9/5   Zobacz >>

Podobne kursy i szkolenia:

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca