Rewolucja w opodatkowaniu

Jesteś właścicielem firmy, głównym księgowym, pracownikiem działu księgowego lub biura rachunkowego, wykonujesz wolny zawód, czy najzwyczajniej chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Z pewnością wiesz, że wraz z początkiem 2021r. wchodzą w życie zmiany w podatku dochodowym od osób prawnych.  Rewolucja pod nazwą tzw. estońskiego CIT  wprowadzi w życie dwa modele opodatkowania pełny oraz uproszczony. Z czym to wiąże się dla Ciebie? Przede wszystkim z koniecznością pozyskania wiedzy w tym zakresie.

Byś swoje obowiązki w przyszłości realizował/a sprawnie, bezbłędnie oraz efektywnie musisz zapoznać się ze zmianami jakie zostaną niebawem wprowadzone. Swój cel zrealizujesz po dokładnym przeanalizowaniu nowych przepisów. Chcemy byś po ukończeniu szkolenia był/a w stanie samodzielnie ustalić, czy rewolucja jest opłacalna, jakie oszczędności może wygenerować, a przede wszystkim czy jej wprowadzenie u konkretnego podatnika będzie możliwe. 

Głównym celem dla którego organizujemy szkolenie jest Twoja pewność w momencie wykonywania obowiązków zawodowych w oparciu o nowe przepisy, jakie niebawem zaczną obowiązywać. Chcemy, by zapoznanie się z normami było dla Ciebie proste, przyjemne oraz sprawne. Trener przybliży Ci istotę zmian jakie zostaną wprowadzone.

Jeżeli potrzebujesz zapoznać się ze zmianami, pozyskać wiedzę o sposobach ich wdrożenia, posłuchać rad i wskazówek eksperta oraz zaczerpnąć informacji co do ich praktycznego zastosowania, zachęcamy do zgłoszenia na nasze szkolenie.

Podatek estoński szkolenie

Szkolenie: Brak terminu
Zapytaj nas o termin
9:00 – 15:00

Darmowe konsultacje mailowe w ciągu 7 dni od szkolenia z prowadzącym

Materiały szkoleniowe
kluczowe informacje
w wersji elektronicznej

Szkolenie 349 zł
+ VAT
za osobę

Szkolenie zamknięte
Możliwość przeprowadzenia kursu w formie zamkniętej w Twojej firmie. Zapytaj nas o szczegóły.

Prowadzący:

Wojciech Safian doradca podatkowy. Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego m.in. w „Biuletynie ISP”, „Doradcy podatkowym” oraz „Przeglądzie Orzecznictwa Podatkowego”. Współautor komentarza do ustawy VAT. Uznany wykładowca, trener, szkoleniowiec – w jego szkoleniach udział wzięło już ponad 1000 osób.

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy.

Potwierdź wpisane informacje, klikając przycisk ‘Zgłaszam się’.

Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz od nas potwierdzenie zgłoszenia oraz numer konta, na które należy przelać opłatę za szkolenia.

Przelej opłatę na podane konto i wyślij nam potwierdzenie przelewu.

Dzień przed szkoleniem wyślemy Ci zaproszenie do ‘wirtualnej sali szkoleniowej’. Link w niej zawarty należy kliknąć w dzień szkolenia, aby otworzyć stronę, na której będzie ono transmitowane.

Formularz zgłoszeniowy