Chcesz dowiedzieć się czy właściwie ustalasz i księgujesz koszt wytworzenia produktu? Zastanawiasz się czy w Twojej firmie występują istotne wahania kosztu wytworzenia pomiędzy poszczególnymi miesiącami, które pozornie nie mają uzasadnienia? Poszukujesz informacji na temat wyceny produktów zgodnie z Krajowym Standardem Rachunkowości numer 13?
To spotkanie jest właśnie dla Ciebie!
Jak zapewne dobrze wiesz, podstawowym problemem w firmie produkcyjnej, ale również realizującej kontrakty długoterminowe, jest prawidłowe ustalenie kosztu wytworzenia produktu. Często pomijanym, lecz w wielu przypadkach istotnym zagadnieniem, jest określenie normalnych zdolności produkcyjnych i ich wpływu na stabilność kosztu wytworzenia w poszczególnych okresach sprawozdawczych.
W związku z trudnościami, które pojawiają się w temacie wyceny produktów przygotowaliśmy webinar, który wyjaśni wszelkie wątpliwości w tym zakresie i wskaże najlepsze praktyki pomagające prawidłowo ustalić koszty wytworzenie produktu.
Dołącz do spotkania i zwiększ efektywność i dokładność wyceny swoich produktów!
Arkadiusz Lenarcik - Biegły rewident. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach na kierunku rachunkowość. Karierę zawodową rozpoczął w dziale audytu ogólnopolskiej firmy audytorskiej, gdzie był przede wszystkim odpowiedzialny za całość prac związanych z badaniem sprawozdań finansowych.
Posiada doświadczenie w zakresie badania sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości jak i Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR/MSSF), ale także w realizacji zleceń z zakresu wyceny przedsiębiorstw. Brał udział w sporządzaniu pakietów konsolidacyjnych.
Obecnie w ramach własnej działalności realizuje zlecania związane z badaniem sprawozdań finansowych oraz doradztwem z zakresu rachunkowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR/MSSF). Autor artykułów, książek oraz wykładowca zagadnień z zakresu rachunkowości. Stały współpracownik naszej firmy.
2011-2024 Wektor Wiedzy Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone