Kursy Kadry i Płace Olsztyn

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Olsztynie dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Olsztynie:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Olsztynie ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Olsztyna:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Zapraszamy do udziału w kursie kadry i płace w Olsztynie  

  Zawód związany z prowadzeniem kadr w firmach, jest odpowiedzialnym zajęciem. Wymaga stałego uzupełniana i aktualizowania wiedzy i umiejętności. Częste zmiany w prawie pracy i ich ilość wymagają aby osoby zajmujące się sprawami kadrowo-płacowymi podmiotów gospodarczych nadążały za aktualizacjami przepisów prawa. 

  Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników kadr zapraszamy wszystkie osoby pracujące w biurach rachunkowych, działach kadrowych firm na kurs kadrowo-płacowy w Olsztynie. 

  Korzyści z udziału w kursie Kadry i Płace w Olsztynie

  Udział w kursie kadrowo-płacowym przygotuje uczestników do praktycznego stosowania znowelizowanych przepisów prawa pracy, regulacji dotyczących wynagrodzeń w codziennej pracy. Tematy omawiane podczas kursu pozwolą na uzyskanie konkretnych umiejętności stosowania nowych przepisów prawnych  przy naliczaniu wynagrodzeń, planowaniu i rozliczaniu czasu pracy, prowadzenia dokumentacji kadrowej. 

  Do kogo jest kierowany kurs kadrowo-płacowy w Olsztynie?

  Kurs kadrowo-płacowy w Olsztynie jest adresowany do osób zajmujących się w codziennej pracy kadrami. Do udziału w kursie podatkowym zapraszany pracowników biura rachunkowych, pracowników działów kadr w firmach, właścicieli firm. Wiedza i umiejętności pozyskane podczas kursu pomogą uczestnikom uaktualnić i uzupełnić kompetencje zawodowe dotyczące stosowania przepisów prawa pracy. Dzięki pozyskanym umiejętnościom każdy uczestnik kursu będzie umiał stosować przepisy w praktyce, a dzięki ugruntowaniu wiedzy teoretycznej, w sposób pewny i zdecydowany będzie podejmował zadania praktycznego ich stosowania.