Wpływ szkoleń zamkniętych na rozwój firmy

Specyfika firm, ich organizacja czy też delegowanie obowiązków pracownikom w każdym przedsiębiorstwie jest zupełnie inna. Zależy to przede wszystkim od ilości zatrudnionego personelu, obowiązków jakie wykonują czy też kontekstu prowadzonej działalności. W większych firmach często dochodzi do konfliktów czy też niezgodności między działowej, ale często spotykane to jest również w mniejszych firmach. Aby wyjaśnić pewne kwestie związane np. z księgowością czy kadrami, czy też RODO, które wprowadzone zostało od jakiegoś czasu, najbardziej przydatne są do tego szkolenia. Jeśli nie w formie otwartej to zamkniętej. A co to oznacza? Tak jak zostało to zauważone, każda firma opiera się na indywidualności. Stąd też rozwój firmy jest najważniejszy, a każde szkolenie zamknięte pozwala skupić się tylko i wyłącznie na pracownikach danej firmy i przekazać to co najpotrzebniejsze.

Czym są szkolenia zamknięte?

Według wielu z nas priorytetem do prawidłowo wykonywanej pracy jest ciągły rozwój. Wiemy z pewnością jak istotne jest nabywanie wiedzy. Nie raz wspominaliśmy o tym w poprzednich artykułach dotyczących szkoleń miękkich, czy też szkoleń związanych z pozyskaniem dofinansowania na szkolenia ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub Bazy Usług Rozwojowych. Istotne jest, aby aktualizować wiedzę, ale często jest tak, że wchodzące w życie zmiany dotyczące rynku pracy, utrzymania pracownika na określonym stanowisku wiążą się z nabywaniem nowej wiedzy. Dlatego, aby firma mogła dać szansę na samorozwój, można przeprowadzać szkolenia zamknięte dla pracowników. Jest to rodzaj szkoleń, dzięki którym dana firma może we własnym kręgu postarać się o zorganizowanie szkolenia z interesującego tematu. Szkolenia takie mają na celu przede wszystkim ukierunkować personel na prawidłowy rozwój firmy. 

Jako doświadczona firma przeprowadzająca szkolenia oraz doradzająca jaki zakres tematyczny może wybrać firma na szkolenia dla pracowników, oferujemy pełny zakres doświadczenia oraz praktyki osób zajmujących się kadrami, księgowością, cyberbezpieczeństwem, szkoleniami językowymi czy menedżerskimi.

Szkolenia jakich jesteśmy organizatorem są „szyte na miarę”. Ty decydujesz w jakiej formie będę one przeprowadzone. Ty decydujesz, ile osób kierujesz na szkolenie. Ty decydujesz w jakich terminach powinno być zrealizowane szkolenie. Ty decydujesz jaki program będzie najkorzystniejszy dla firmy. My jesteśmy tylko po to, aby pomóc Ci w organizacji. Szkolenia wewnętrzne dla pracowników są niezbędnym czynnikiem prawidłowego funkcjonowania firmy. Indywidualność jest w modzie, dlatego wszystko zależy od Ciebie czego chcesz się nauczyć, co zaktualizować lub z jakim tematem zapoznać się bliżej! Dostosujemy się do Twoich możliwości.

Szkolenia wewnętrzne dla pracowników

Często zdarza się tak, że firma potrzebuje dostosować program określonego tematu do swoich potrzeb. Wektor Wiedzy zajmuje się również takimi formami doskonalenia. Organizujemy szkolenia dostosowane do specjalizacji jaką zajmuje się klient. Przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne dla pracowników, które przede wszystkim mają za zadanie skierować pracownika jak zachowywać się w pewnych sytuacjach jakie napotykają go w codziennej pracy, nie mówiąc tutaj już o utrzymaniu poprawnych stosunków między działami czy pozostałym personelem. 

Szkolenie zamknięte, a otwarte

Indywidualne podejście do klienta jest dla nas bardzo ważne. Dlatego wybierając naszą firmę jesteś traktowany w sposób indywidualny. Weryfikując Twoje oczekiwania, staramy się dopasować taką ofertę, która spełni Twoje potrzeby. Oprócz szkoleń jakie posiadamy w swojej ofercie, możesz również sam nakreślić nam ścieżkę, zaproponować temat szkolenia. My wdrożymy niezbędne do tego narzędzia i przedstawimy trenera, dzięki któremu Twoje oczekiwania zostaną spełnione. 

Jak już zapewne wiesz, nasze szkolenia organizujemy przede wszystkim w zakresie kadr i płac oraz w zakresie szeroko pojętej księgowości. Taką tematykę możesz również wybrać w formie zamkniętej, co z pewnością może przynieść pozytywne efekty na podniesienie kwalifikacji. Jeśli jesteś zainteresowany, chcesz zorganizować takie szkolenie, dowiedz się więcej na ten temat na stronie szkolenia zamknięte dla firm.

Czym zatem różnią się szkolenia zamknięte od szkoleń otwartych. Szkolenia otwarte mają na celu przekazać podstawową wiedzę związaną z prostszymi kwestiami, zaś szkolenia zamknięte są przeprowadzane na indywidualne potrzeby firmy. Są również korzystne pod takim względem, że trener skupia się tylko i wyłącznie na specyfice firmy, zadaniach oraz pracownikach przedsiębiorstwa, co efektywniej wpływa na rozwój. 

Gdzie możesz nas znaleźć? 

Jesteśmy otwarci na współpracę, możesz znaleźć nas na Facebooku, LinkedIn, Bazie Usług Rozwojowych, możesz wejść na naszą stronę www, zapoznać się z ofertą szkoleń otwartych, które również zorganizujemy w formie zamkniętej. A jeśli to Ci nie odpowiada dostosujemy się do Twoich potrzeb i wybierzemy odpowiedni program na szkolenia zamknięte dla firm.

Pamiętaj, rozwijając firmę, rozwijasz też pracowników, a fundamentem utrzymania się na rynku pracy jest solidny i rzetelny zespół. Pamiętaj, warto się szkolić! 😉

Inne wpisy:

Zatrudnianie Pracowników Sezonowych: Kluczowe Wskazówki i Najlepsze Praktyki
Sztuka skutecznej komunikacji w biznesie: Klucze do efektywnego porozumiewania się
Zdrowie psychiczne w erze cyfrowej- jak radzić sobie z przeciążeniem informacyjnym
Nabór wniosków z KFS 2023: Jak aplikować i kto może skorzystać ze środków?
Jak planować rozwój po przejściu na emeryturę?