Rozwijaj kompetencje menedżerskie z dofinansowaniem

Osoby stające na czele zespołu, niezależnie od branży, wykonują zupełnie inny typ zadań i ich obowiązki znacznie różnią się od pozostałych członków organizacji. To na nim spoczywa odpowiedzialność za załogę  oraz doprowadzenie do końca projektu. Czy wiesz, że w 90% przypadków słabe wyniki zespołu są bezpośrednią przyczyną menagera zarządzającego?

Jakie cechy powinien mieć dobry menedżer?

Skuteczny menedżer to osoba, która wymaga od siebie równie tyle co od swojego zespołu, dzięki czemu zyskuje szacunek innych pracowników. Ponadto dokładnie wie, dokąd zmierzają jego działania, a rozwinięte kompetencje menadżerskie pomagają owocnie doprowadzić zespół do sukcesu. W planowaniu działań pomocne są rożnego rodzaju narzędzia. Przykładem jednego z nich jest aplikacja MS Project do zarządzania projektami, czasem, zasobami i finansami danego projektu. Stwarza możliwość tworzenia harmonogramów, planowania działań, przydzielania osobom konkretnych zadań oraz nadzorowania prac. Aplikacja ta jest popularnym w zarządzaniu projektami narzędziem, które dzięki prostej obsłudze, łatwo i sprawie przeprowadza przez proces realizacji zarówno małych jak i dużych projektów. Na kursie menedżerskim dla specjalistów, zarówno osoby zarządzające zespołem jak i aspirujące na tego typu stanowisko, mają szansę na rozwinięcie kluczowych umiejętności niezbędnych do skutecznego prowadzenia projektów we wszystkich jego etapach, z uwzględnieniem najlepszych praktyk zarządzania projektami.

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default] Masz jakieś pytanie? [/popup_trigger]
 

 

 

 

Skuteczna komunikacja menadżera z zespołem

Skuteczna komunikacja należy do kluczowych umiejętności każdego lidera zespołu. Jest ona podstawą do tworzenia relacji w grupie. Dlatego ważne jest, żeby wykształtować w sobie umiejętne przekazywanie informacji, dobieranie odpowiednich słów, gestów. Również dostosowanie odpowiedniego czasu i miejsca konwersacji. Z pomocą przychodzi kurs dla osób zarządzających. Doświadczeni specjaliści przekażą oparte na swoich doświadczeniach wskazówki, dotyczące odpowiedniej komunikacji wśród pracowników, jak również przygotują przyszłego lidera do odpowiedzialnego zarządzania. Program kursu dla menagera jest na tyle elastyczny, że osoby doświadczone  w zarządzaniu również mają szansę rozwijać kompetencje menadżerskie.

Szkolenia dla osób zarządzających zespołem z dofinansowaniem

Obecnie można otrzymać nawet 80% dofinansowania w ramach projektu Akademia Menadżera MŚP organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości PARP na usługi doradcze. Pozwolą one nie tylko zdiagnozować główne potrzeby przedsiębiorstwa w zakresie skutecznego zarządzania, ale również przeszkolić kadrę wyższego szczebla w tym właścicieli oraz kierowników zespołów.

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default] Pomożemy Ci z dofinansowaniem – Wypełnij formularz [/popup_trigger]
 

 

 

 

Jesteś zainteresowany naszym kursem lub szkoleniem? Wypełnij powyższy formularz kontaktowy. Nasi specjaliści wyjaśnią Ci jak wygląda cały proces ubiegania się o środki na sfinansowanie kursu lub szkoleń zamkniętych. Chętnie pomogą również w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Wystarczy, że umówisz rozmowę. Sprawdź swoja szanse na dofinansowanie do kursu dla menagera:

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default] Wypełnij formularz [/popup_trigger]
 

 

 

Inne wpisy:

Zatrudnianie Pracowników Sezonowych: Kluczowe Wskazówki i Najlepsze Praktyki
Sztuka skutecznej komunikacji w biznesie: Klucze do efektywnego porozumiewania się
Zdrowie psychiczne w erze cyfrowej- jak radzić sobie z przeciążeniem informacyjnym
Nabór wniosków z KFS 2023: Jak aplikować i kto może skorzystać ze środków?
Jak planować rozwój po przejściu na emeryturę?