Jak połączyć kredyty w firmie

W obliczu epidemii prowadzone przez władze środki zapobiegawcze chronią nasze życie i zdrowie, ale są ogromnym zagrożeniem dla przedsiębiorstw. Ograniczenie handlu, zamknięcie lokali usługowych i przerwane łańcuchy dostaw dla wielu oznaczają brak przychodów.

Konsolidacja zobowiązań firmy

Nawet firmy, które mogły pozwolić sobie na oddelegowanie pracowników do pracy z domu, nie uniknęły komplikacji. Wiele z nich boryka się ze spadkiem efektywności i problemami komunikacyjnymi. Wiemy jak jest, nasza firma zmaga się w tym momencie z wieloma utrudnieniami, tak jak Twoja. 

Uwolnij środki finansowe firmy, dzięki którym przetrwa kryzys. Oszczędzaj w kryzysie.

Chcemy pomóc firmom podobnym do nas w zminimalizowaniu szkód, które przyniesie kryzys. Wierzymy, że solidarne działania i współpraca pomogą wielu firmom wyjść z tej sytuacji obronną ręką. Stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu nasi klienci oszczędzają podczas spłacania kredytów. Przenosimy środki z dotychczasowych rat na priorytetowe w tym momencie wydatki firmy.

Chcesz połączyć kredyty w firmie?

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Kliknij tutaj i umów BEZPŁATNĄ rozmowę teraz![/popup_trigger]

 

 

Dlaczego teraz?

Najbliższe tygodnie są ostatnią chwilą, żeby zaprezentować dobre wyniki finansowe z całego 2019 roku i 1 kwartału 2020 roku. Możemy być pewni, że paraliż rynków związany z epidemią odbije się negatywnie na wszystkich gałęziach biznesu. Każda oszczędność w najbliższych miesiącach będzie krokiem firmy w stronę przetrwania kryzysu. Żeby wiedzieć skąd czerpać pieniądze, należy przeanalizować ich dostępne źródła. Można tego dokonać dzięki audytowi kredytowemu. 

Audyt kredytowy. Jak to to działa?

Szczegółowo przeanalizujemy zobowiązania kredytowe firmy, uwzględniając też osobiste zobowiązania właściciela. Na podstawie ofert 16 banków, z którymi współpracujemy, zaprojektujemy strategię konsolidacji zobowiązań w jedno. Maksymalnie wydłużymy okres kredytowania, dzięki czemu rata miesięczna znacznie się obniży i pozwoli uwolnić środki na bieżące wydatki. Żebyś mógł przygotować się do tych wszystkich działań, zapewnimy Ci bezpłatną konsultację z naszym doradcą.

Bezpłatne konsultacje kredytowe

Podczas wstępnej konsultacji nasz doradca przybliży Ci szczegóły całego procesu i odpowie na wszystkie pytania. Jeśli będziesz chciał dokonać audytu kredytowego, skontaktujemy Cię z ekspertem, który przeprowadzi Cię przez cały proces i pomoże sfinalizować konsolidację.

Aby zapisać się na bezpłatną konsultację,
kliknij w przycisk poniżej i zostaw dane w krótkim formularzu kontaktowym.

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Kliknij tutaj i umów BEZPŁATNĄ rozmowę teraz![/popup_trigger]

 

 

 

 

Inne wpisy:

Zatrudnianie Pracowników Sezonowych: Kluczowe Wskazówki i Najlepsze Praktyki
Sztuka skutecznej komunikacji w biznesie: Klucze do efektywnego porozumiewania się
Zdrowie psychiczne w erze cyfrowej- jak radzić sobie z przeciążeniem informacyjnym
Nabór wniosków z KFS 2023: Jak aplikować i kto może skorzystać ze środków?
Jak planować rozwój po przejściu na emeryturę?