Wracamy do realizacji szkoleń stacjonarnych!

W dzisiejszym, coraz bardziej cyfrowym świecie, nauczanie online stało się powszechne w wielu branżach. Jest ono często tańsze, można je przeprowadzić szybciej i wygodniej oraz dotrzeć do wielu osób jednocześnie. Na popularność szkoleń online wpłynął również okres pandemii. W ostatnich dwóch latach, gdy ograniczenia związane z pandemią nie pozwalały na stacjonarne szkolenia, spotkania online okazały się jedynym wyjściem. Organizowaliśmy szkolenia online także my oraz będziemy organizować je nadal, jednak czas powrócić też do tego co było przed pandemią.

Aktualnie, gdy wszystko krok po kroku zostaje „odmrażane”, organizacja szkoleń stacjonarnych również powoli wraca do normy. Bardzo nas to cieszy, gdyż wiemy, że niejednemu z Was brakowało tych spotkań „w realu”.

Dzielenie się wiedzą i tworzenie sieci kontaktów

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych jest wiele, zwłaszcza jeśli pracujesz w zespole lub Twoja rola wymaga ciągłego uczenia się nowych rzeczy i dzielenia się swoją wiedzą z innymi. 

Uczestnictwo w szkoleniach stacjonarnych pozwala poznać i nawiązać kontakty z osobami z różnych środowisk, branż i firm. Są to cenne kontakty, które mogą pomóc zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Uczestnicy mają możliwość poznania nowych osób i podzielenia się z nimi informacjami o swojej firmie lub branży. 

Podczas szkoleń możesz także znaleźć kogoś, kto posiada umiejętności przydatne dla Twojego zespołu. Nie zaszkodzi zacząć myśleć o sposobach poszerzania swojej sieci zawodowej podczas szkoleń stacjonarnych. Może to zaowocować możliwościami rozwoju kariery, a nawet przyjaźnią!

Doskonalenie umiejętności

Jedną z najważniejszych korzyści płynących z uczestnictwa w szkoleniach jest to, że zmuszają one do ciągłego dokształcania się i doskonalenia swoich umiejętności. Uczestnicząc w tradycyjnym szkoleniu, stale spotykasz nowych ludzi i uczysz się od nich. Można też spotykać się z innymi przedsiębiorcami/ pracownikami i dyskutować na różne tematy. Dzięki temu można stale doskonalić i rozwijać swoje umiejętności. Jest to szczególnie cenne dla kogoś, kto pracuje w zespole. 

Ułatwianie komunikacji w grupie szkoleniowej

Gdy pracownicy są fizycznie obecni w tym samym pomieszczeniu, mogą się lepiej ze sobą komunikować”. Dzięki temu mogą efektywniej współpracować nad zadaniami i łatwiej przyswajać nowe umiejętności. Kolejną korzyścią jest to, że ten rodzaj szkolenia pozwala uczestnikom prowadzić dyskusje na bieżąco na temat ich pracy. Wzmacnia to relacje między członkami zespołu, a także między partnerami lub klientami. Po trzecie, szkolenia stacjonarne sprzyjają budowaniu poczucia wspólnoty wśród uczestników, ponieważ dają poczucie bycia częścią większej całości dzięki przebywaniu z innymi osobami, które mają podobne cele. Wreszcie, podczas bezpośrednich interakcji z innymi istnieje wiele okazji do nawiązywania kontaktów osobistych, co nie zdarza się tak często w środowisku wirtualnym.

Zapraszamy na nasze szkolenia stacjonarne!

Organizujemy szkolenia stacjonarne na terenie całej Polski. Podczas spotkań otrzymasz aktualną wiedzę podatkową i prawną dedykowaną księgowym i kadrowym lub właścicielom firm. W naszych szkoleniach często także czynnie uczestniczą pracownicy jednostek sektora finansów publicznych.

Organizujemy kompleksowe szkolenia, których tematyka jest na bieżąco aktualizowana w związku ze zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego i prawa pracy. 

Szkolenie jednodniowe w Twoim mieście!

W najbliższym czasie organizujemy szkolenia jednodniowe we Wrocławiu, Rzeszowie, Bydgoszczy, Radomiu, Elblągu, Pile i wielu innych miastach na terenie całej Polski. 

Być może zainteresują Cię takie tematy jak: 

Jeśli chcesz poznać szczegółowe terminy szkoleń stacjonarnych w Twoim mieście oraz zapoznać się z naszą ofertą szkoleniową, gorąco zachęcamy do kontaktu! Nie tylko odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie, lecz także pomożemy znaleźć Ci sposób na otrzymanie dofinansowania, które może pokryć nawet do 100% wartości szkolenia.

Inne wpisy:

Zatrudnianie Pracowników Sezonowych: Kluczowe Wskazówki i Najlepsze Praktyki
Sztuka skutecznej komunikacji w biznesie: Klucze do efektywnego porozumiewania się
Zdrowie psychiczne w erze cyfrowej- jak radzić sobie z przeciążeniem informacyjnym
Nabór wniosków z KFS 2023: Jak aplikować i kto może skorzystać ze środków?
Jak planować rozwój po przejściu na emeryturę?