Szkolenia podatkowe Lublin

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Lublinie dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Lublinie:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Lublinie ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Inne szkolenia podatkowe blisko Lublina:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kurs podatkowy dla samodzielnych księgowych w Lublinie

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego kursu podatkowego organizowanego przez Wektor Wiedzy w Lublinie. Kurs przewiduje 12 spotkań z ekspertami z dziedziny podatków, którzy mają wieloletnie doświadczenie w księgowości.

  Tematyka szkolenia

  Nasz siedemdziesięciodwugodzinny kurs ma na celu przygotowanie uczestników do rozwiązania trudnych problemów pojawiających się w trakcie rozliczania podatków od towarów i usług i podatków dochodowych. Podczas szkolenia trenerzy przestawią także tematykę związaną z zamknięciem ksiąg rachunkowych oraz sporządzaniem sprawozdania finansowego. Szkolenie przybliży naszym uczestnikom także zmiany wynikające z wprowadzenia Nowego Ładu. 

  Czy Kurs podatkowy dla samodzielnych księgowych jest Dla Ciebie?

  Kurs podatkowy dla samodzielnych księgowych, który organizujemy stacjonarnie w Lublinie 

  jest idealny dla biur rachunkowych, działów księgowo-finansowych oraz dla wszystkich tych którzy rozpoczynają swoją karierę w księgowości. Dlaczego? Ponieważ zawiera on tematykę z zakresu podatku VAT, podatków dochodowych, rachunkowości oraz podatkowego zamknięcia roku.  

  Korzyści po ukończonym szkoleniu: 

  Organizowane przez nas szkolenie zapewni naszym uczestnikom aktualną wiedzą z dziedziny podatków, podniesie kompetencje pracownicze i przyczyni się do rozwoju kariery zawodowej. Pozyskana wiedza podczas szkolenia pomoże naszym uczestnikom w zmniejszeniu ryzyka popełniania błędów, które mogłyby wiązać się z poniesieniem kary. Nasze szkolenia są prowadzone tylko przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie księgowości posiadających minimum 10-letni staż pracy w branży.

  Nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni z miłej atmosfery w trakcie szkoleń oraz doświadczonej kadry szkoleniowców, którzy są w stanie wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane kwestie związane z omawianą tematyką. Nasze szkolenia klienci traktują jako nowe i ciekawe doświadczenie, podczas którego mogą oni zapoznać wiele ciekawych osób oraz wymienić się doświadczeniem z innymi uczestnikami.

  Tak jak 70 000 przeszkolonych przez nas osób, zostań uczestnikiem organizowanego przez nas szkolenia i zdobądź aktualną wiedzę zgodną z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Zapoznaj ciekawych ludzi i spędź miło czas w gronie najlepszych ekspertów z Twojej dziedziny.