Dlaczego warto w ogóle się szkolić?

Dobry pracownik to kompetentny pracownik. Z kolei, żeby być kompetentnym, potrzebna jest fachowa wiedza.
A ta w ostatnich latach stała się jednym z najcenniejszych zasobów, jakie może mieć firma.
Zapraszamy na nasze kursy i szkolenia DLA KSIĘGOWYCH i KADROWYCH.


Rozwijają się te przedsiębiorstwa, które inwestują w technologię… i w kadrę
. To odpowiedni ludzie wciąż są kluczem w większości usług. Dlatego, żeby Twoja firma mogła świadczyć je dobrze, niezbędne są osoby, które umiejętnie przeprowadzą klientów przez proces sprzedaży.

To prowadzi do prostego wniosku: żeby utrzymać obecnych klientów i pozyskać nowych, potrzebujesz pracowników posiadających najbardziej aktualną wiedzę w Twojej branży. Żeby ją posiąść, mogą uczyć się sami lub z Twoją pomocą. Jeśli chcesz mieć wpływ na poziom ich wiedzy w istotnych dla firmy kwestiach, to jedną z opcji poszerzania wiedzy wśród pracowników są szkolenia otwarte.

Dlaczego szkolenia otwarte są warte uwagi? 
Jedną z zalet szkoleń otwartych jest to, że zazwyczaj może zapisać się na nie każdy, kto tylko wyrazi zainteresowanie danym tematem spotkania. Brak formalnych wymogów udziału sprzyja temu, by poszerzać horyzonty pracowników w całkowicie nowych obszarach.

Ponieważ pracownik wraca z szerszym zakresem wiedzy, możesz angażować go w nowe zadania. Wyniki tych działań mogą Ci pomóc odkryć w nim dotychczas uśpiony potencjał w jakiejś wąskiej dziedzinie. Oznacza to, że na szkolenie pójdzie pracownik, a wróci z niego specjalista.

Nasze szkolenia pozwalają również aktualizować posiadaną wiedzę. Jeżeli zatrudniasz osoby, których praca zależy od bieżących przepisów prawa, to powinno Ci zależeć na tym, by posługiwali się oni najnowszymi regulacjami. Na szkoleniu otrzymają wiedzę teoretyczną, ale przećwiczą też trudne przypadki prawne, przez co zyskają pewność w wykonywanej pracy.

Na codzienne obowiązki Twoich pracowników pozytywny wpływ mogą mieć też nowe kontakty biznesowe, które nawiążą w czasie szkolenia. W praktyce oznacza to, że im bardziej rozbudowana będzie sieć kontaktów biznesowych Twoich pracowników, tym więcej kontaktów zyska Twoja firma. Poza tym w czasie szkolenia uczestnicy wymieniają się swoimi doświadczeniami z innymi. Dzięki temu możliwe jest wdrożenie przez Twoich pracowników dobrych praktyk, stosowanych przez osoby o podobnym zakresie obowiązków w innych firmach.

Poznałeś kilka podstawowych zalet szkoleń otwartych. Jako, że jednym z obszarów naszej specjalizacji jest ich organizowanie, warto być dowiedział się z jakich obszarów i kogo zazwyczaj szkolimy.

Kogo szkolimy?
Z naszych szkoleń korzystają:
– księgowe i główne księgowe,
– specjaliści ds. kadr i płac,
– dyrektorzy finansowi,
– pracownicy i właściciele biur rachunkowych,
– pracownicy działów administracyjnych, finansowych i księgowości,
– osoby przygotowujące się do zawodu doradcy podatkowego,
– osoby przygotowujące się do zawodu biegłego rewidenta,
– przedsiębiorcy i właściciele firm.

Jak szkolimy?
Naszym odwiecznym sprzymierzeńcem jest czas. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nasz klient dysponuje inną ilością czasu, jaki może poświęcić na kształcenie siebie lub swoich pracowników.

Dlatego też w oparciu o głosy naszych uczestników i trenerów, tworzymy:
szkolenia jednodniowe, będące “zastrzykiem” wiedzy potrzebnej i możliwej do wdrożenia tu i teraz,
szkolenia kilkudniowe, zawierające w sobie podstawy teoretyczne, płynnie przechodzące w praktyczne wskazówki, dotyczące najczęściej spotykanych problemów w codziennej pracy,
rozbudowane kursy, trwające 5, 9, a nawet 12 dni, dzięki którym możliwe jest usystematyzowanie wiedzy i utrwalenie prawidłowych nawyków w pracy przy rozliczeniach.
Każde z tych rozwiązań niesie za sobą jeden, konkretny efekt: pewność w wykonywanej pracy osób, które się przeszkoliły. A to jest bezcenne.

Gdzie szkolimy?
Szkolimy na terenie całej Polski. Nasze szkolenia/kursy znajdziesz głównie w miastach wojewódzkich, ale nie tylko.

Z czego szkolimy?
Naszym “konikiem” są szkolenia i kursy podatkowe, księgowe i kadrowe.

Jeżeli interesuje Cię tematyka:
– zmian w podatkach,
– zmian w prawie pracy,
– zmian w rachunkowości,
– kadr i płac,
to istnieje wysoka szansa, że znajdziesz u nas szkolenie/kurs dla siebie lub Twoich pracowników.

Chcesz poznać szkolenia podatkowe w Twoim mieście?

Wpisz swoje dane kontaktowe, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i opowie Ci o szkoleniach podatkowych w Twoim mieście.

  Kontakt:

  Lawendowa 1, Rzeszów

  17 283 10 45

  17 779 61 95

  Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

  Trasa dojazdu