Umowy cywilnoprawne w zbiegu z innymi tytułami ubezpieczeniowymi

17.07.2024 | 10.00-15.00 | Iwona Hendel

Znasz zasady oskładkowania różnego typu umów cywilnoprawnych? Wiesz, co należy zrobić w przypadku zbiegu tytułów ubezpieczeniowych przy różnych typach umów? Potrafisz wskazać planowane na 2025 rok zmiany w zasadach naliczania składek ZUS?

Tego wszystkiego (i wiele więcej!) możesz dowiedzieć się biorąc udział w tym szkoleniu! Nasz wybitny ekspert w dziedzinie płac rozwieje wszelkie wątpliwości, które mogą pojawić się w przypadku naliczeń różnego typu umów cywilnoprawnych, takich jak umowa zlecenie, umowa o dzieło czy kontrakt menadżerski.

Prowadzi

Iwona Hendel – certyfikowany trener, zajmuje się prowadzeniem szkoleń od 2012 roku. Jest wykładowcą z zakresu ustalania wynagrodzeń i świadczeń dla pracowników, zleceniobiorców, menedżerów. Posiada 15 letnią praktykę w działach kadr i płac, począwszy od biura rachunkowego po stanowisko decyzyjne w dziale personalnym firmy. Obecnie również trener wewnętrzny – ekspert w międzynarodowej korporacji z zakresu zagadnień prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i wynagrodzeń. Specjalista d/s audytów i doradztwa w/w zakresie. Pokazuje drogi rozwiązywania problemów poprzez posługiwanie się przepisami prawa, ale również nie stroni od przykładów z życia wziętych, które pozwalają zrozumieć trudne zagadnienia kadrowo-płacowe.

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.