Ulgi w rozliczeniu PIT

30.03.2023 | 10.00-15.00 | Patrycja Kubiesa

Czy zastanawiasz się, z jakich ulg możesz skorzystać w obszarze podatku PIT? Chcesz wiedzieć, jakie nowe ulgi w tym podatku zostały wprowadzone w roku 2022?Jeśli tak, zapraszamy Cię na nasze szkolenie!

Nasz ekspert omówi na nim najnowsze rozwiązania w zakresie zachęt podatkowych w odniesieniu do firm, które stawiają na rozwój i innowacyjność. Wiele firm nie zastanawia się nad tym, czy prowadzą działania innowacyjne i zakładają, że z tych ulg skorzystać nie mogą. W wielu przypadkach są zaskoczeni, że jednak się łapią na ulgę.

Na szkolenie zapraszamy w szczególności: Księgowych, doradców podatkowych, pracowników biur rachunkowych, działy finansowe

Kiedy:  30.03.2022, godzina 10:00-15:00

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Prowadzi:

Patrycja Kubiesa

Doradca podatkowy wpisana na listę pod numerem 13829. Członek Stowarzyszenia Naukowego Prawa Podatkowego. Absolwentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Wydziale zarządzania AGH w Krakowie. Specjalizuje się w podatku dochodowym od osób prawnych, fizycznych, podatku od towarów i usług. Szkoleniowiec, autorka wielu publikacji książkowych i komentarzy podatkowych.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.