Pracownicza teczka osobowa w praktyce – praca na przykładach

21.08.2024 | 10.00-15.00 | Kalina Kaczmarek

Wiesz, jakie dokumenty powinny znajdować się w teczce osobowej każdego pracownika i jak je prawidłowo przechowywać? Masz pewność, że Twoja dokumentacja pracownicza jest zgodna z aktualnymi przepisami prawa pracy? Chcesz poznać praktyczne rozwiązania i przykłady z życia, które pomogą Ci uniknąć najczęstszych błędów w prowadzeniu teczek osobowych?

Między innymi o tych oraz wielu innych aspektach związanych z tematem pracowniczej teczki osobowej opowie nasz ekspert podczas szkolenia. Nie przegap tej okazji, by dowiedzieć się, jak prowadzić dokumentację pracowniczą zgodnie z przepisami i w sposób efektywny.

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Prowadzi:

Kalina Kaczmarek – Ekspert prawa pracy z 20 letnim doświadczeniem; prowadzi działalność konsultingowo – szkoleniową w zakresie “twardego HR”. W latach 2001-2018 była pracownikiem Państwowej Inspekcji Pracy – Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku, na stanowiskach inspektora pracy a następnie starszego inspektora pracy. Doświadczony trener współpracujący z firmami szkoleniowymi, specjalizuje się w problematyce prawnej ochronie pracy, doradca i stały współpracownik wielu przedsiębiorstw i instytucji.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.