Obowiązki pracodawcy zatrudniającego nowego pracownika

23.07.2024 | 10.00-15.00 | Daniel Pałyga

Jesteś na bieżąco z najnowszymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zatrudnienia pracowników? Wiesz jakie kroki możesz podjąć, aby proces ten był bardziej efektywny? Masz pewność, że rekrutacja w Twojej firmie jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa pracy?

Jeśli chcesz upewnić się, że proces rekrutacji i zatrudniania nowych pracowników w Twojej firmie przebiega zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy oraz najlepszymi praktykami koniecznie weź udział w tym szkoleniu! Spotkanie przygotowane przez doświadczonego specjalistę z zakresu prawa pracy i byłego Inspektora PIP jest wypełnione po brzegi nie tylko niezbędną wiedzą teoretyczną ale przede wszystkim praktycznymi wskazówkami, które pozwolą Ci uniknąć błędów i związanych z nimi różnego typu konsekwencji dla organizacji.

Daniel Pałyga

Prowadzi

Daniel Pałyga – Absolwent Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Ekonomicznego na kierunku Administracja. Ukończył także Studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Były Inspektor Pracy z Opola zajmujący się tematyką związaną z kontrolą prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalnością zatrudnienia. Od 1997 r. związany z szeroko pojętym zarządzaniem ludźmi. Posiada szerokie doświadczenie z zakresu stosowania i interpretacji dokonywanych przez organy państwowe oraz praktyk stosowanych przez podmioty prywatne. Przez 11 lat pracownik Państwowej Inspekcji Pracy, wcześniej pracował w agencji pracy, gdzie realizował projekty związane z zatrudnianiem osób poza granicami Polski, pracą tymczasową, doradztwem personalnym. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w urzędach zajmujących się kontrolą legalności zatrudnieni.

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.