Koszty uzyskania przychodów w podatku dochodowym – najnowsze orzecznictwo i tendencje organów podatkowych oraz sądów

26.04.2024 | 10.00-13.00 | Dariusz Zygmuntowski

Co może być kosztem podatkowym według najnowszych najnowszego orzecznictwa? Kiedy następuje moment jego poniesienia w różnych sytuacjach? Jak „ugryźć” ten temat w kontekście podatku minimalnego oraz wybranych ulg podatkowych? 

Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz na naszym szkoleniu!

Faktem jest, że właściwa klasyfikacja kosztów podatkowych stanowi kluczowy element podlegający weryfikacji przez organy podatkowe. Katalog kosztów, moment ich poniesienia oraz lista stosowanych ulg i odliczeń jest przeważnie przedmiotem sporu pomiędzy podatnikiem a organem podatkowym. Spory te kończą się często na sali sądowej, dlatego właśnie przygotowaliśmy szkolenie, którego celem jest przybliżenie uczestnikom stanowiska prezentowanego przez organy podatkowe i sądy administracyjne. Jest to o tyle istotne, że (w szczególności te pierwsze) ulegają częstym zmianom i korektom.

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Prowadzi:

Dariusz Zygmuntowski – Doradca podatkowy. Wieloletni wykładowca prawa podatkowego. Prowadził gościnne wykłady dla Studenckiego Koła Naukowego Prawa Podatkowego przy Katedrze Prawa Finansów Publicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Autor publikacji prasowych z zakresu opodatkowania świadczeń pozapłacowych w miesięczniku dla kadrowych i kadry menadżerskiej “Benefit”. Doświadczenie zdobywał między innymi na stanowisku eksperta w Biurze Krajowej Informacji Podatkowej w Toruniu. Obecnie prowadzi własną Kancelarię Doradztwa Podatkowego.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.