Fundacja rodzinna – zasady funkcjonowania oraz pierwsze wnioski dotyczące niniejszej instytucji

21.06.2024 | 10.00-15.00 | Dariusz Zygmuntowski

Czy znasz zasady funkcjonowania fundacji rodzinnej? Wiesz, jakie obowiązki i zagrożenia niesie ze sobą ten typ działalności? Potrafisz wskazać, w jakich aspektach przepisy o fundacji rodzinnej wpływają na prawo podatkowe?

Zapraszamy Cię na fascynujące szkolenie, które pozwoli Ci zgłębić tajniki funkcjonowania fundacji rodzinnej. Przekonasz się, że to nie tylko najlepszy sposób na przekazanie majątku z pokolenia na pokolenie, ale także narzędzie budowania trwałych więzi rodzinnych, rozwijania misji i dziedzictwa oraz realizowania celów filantropijnych. Będziemy analizować pierwsze wnioski i najlepsze praktyki, które można wyciągnąć na podstawie doświadczeń innych działalności tego typu.

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Prowadzi:

Dariusz Zygmuntowski – Doradca podatkowy. Wieloletni wykładowca prawa podatkowego. Prowadził gościnne wykłady dla Studenckiego Koła Naukowego Prawa Podatkowego przy Katedrze Prawa Finansów Publicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Autor publikacji prasowych z zakresu opodatkowania świadczeń pozapłacowych w miesięczniku dla kadrowych i kadry menadżerskiej “Benefit”. Doświadczenie zdobywał między innymi na stanowisku eksperta w Biurze Krajowej Informacji Podatkowej w Toruniu. Obecnie prowadzi własną Kancelarię Doradztwa Podatkowego.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.