Zakup i sprzedaż nieruchomości – na co zwrócić uwagę?

8.08.2024 | 10.00-13.00 | Patrycja Kubiesa

Chcesz lepiej zrozumieć, jakie są zasady opodatkowania nieruchomości VAT w Polsce? Interesuje Cię, jak unikać błędów podatkowych przy transakcjach zakupu i sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz praktycznych wskazówek dotyczących dokumentacji i procedur przy sprzedaży nieruchomości opodatkowanych VAT?

W takim razie to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Działki, lokale mieszkalne, budynki mieszkalne czy domki letniskowe coraz częściej są przedmiotem obrotu, a ustalenie właściwej stawki podatku VAT wywołuje wiele wątpliwości wśród podatników. Konsekwencje podatkowe źle dobranej stawki podatku VAT mogą być natomiast bardzo bolesne dla podatników.

Z myślą o problemach z którymi spotykają się przedsiębiorcy oraz uwzględniając szereg pytań, które pojawiły się na ostatnim webinarze w tym temacie przygotowaliśmy spotkanie, które pozwoli Ci zdobyć wiedzę niezbędną do efektywnego zarządzania transakcjami nieruchomościowymi z punktu widzenia podatku VAT. Szkolenie skupi się na praktyce prawidłowego ustalaniu stawki podatkowej w przypadku sprzedaży nieruchomości.

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Prowadzi:

Patrycja Kubiesa - Doradca podatkowy, członek Zarządu Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz członek Stowarzyszenia Naukowego Prawa Podatkowego. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, szkoleniowiec, autorka wielu opracowań i artykułów w uznanych firmach i wydawnictwach w Polsce.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.