Faktura oraz rozliczanie korekt w podatku VAT, CIT i PIT – o czym należy pamiętać w 2024 roku?

17.04.2024 | 10.00-15.00 | Marcin Otręba

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę na temat skutecznego zarządzania fakturami w Twojej firmie? Interesuje Cię rozliczanie korekt podatkowych? Zależy Ci na tym, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi przepisami podatkowymi i unikać konsekwencji związanych z nieprawidłowym rozliczaniem podatków VAT, CIT i PIT? Jesteś we właściwym miejscu!

Zapraszamy na praktyczne szkolenie poświęcone obszarowi fakturowania oraz skomplikowanemu procesowi rozliczania korekt w zakresie podatków VAT, CIT i PIT. To doskonała okazja do podniesienia swoich umiejętności zawodowych oraz świadomego i efektywnego zarządzania podatkami w przedsiębiorstwie.

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Prowadzi:

Marcin Otręba

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UW. Posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego. Specjalizuje się w zagadnieniach podatków pośrednich. Autor wielu publikacji dla biuletynu VAT, wydawnictwa INFOR. Wykładowca na uczelni wyższej. Wieloletni pracownik Izby Skarbowej we Wrocławiu. Zdobywał doświadczenie w międzynarodowych firmach zajmując się podatkiem VAT. Trener Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów w zakresie podatku od towarów i usług oraz ordynacji podatkowej.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.