Czas pracy w praktyce

31.07.2024 | 10.00-15.00 | Ewa Bielecka

Czy jesteś świadomy różnych systemów czasu pracy i potrafisz je efektywnie wdrażać w swojej firmie? Wiesz, jak skutecznie tworzyć harmonogramy pracy w każdym systemie? Masz pewność, że zarządzanie czasem pracy w Twojej firmie jest zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy?

Zapraszamy na praktyczne szkolenie, które kompleksowo przedstawi zasady zarządzania czasem pracy w firmie. Spotkanie skupione będzie na praktycznych aspektach zapewniających zgodność z przepisami prawa pracy, co pozwoli uniknąć problemów prawnych związanych z nieprawidłowym zarządzaniem czasem pracy oraz pomoże zwiększyć efektywność zarządzania zespołem.

Prowadzi Ewa Bielecka

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz administracji na Uniwersytecie Gdańskim. Długoletni pracownik działu Prawnego w Państwowej Inspekcji Pracy oddział w Koszalinie. Wieloletni wykładowca prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na studiach licencjackich oraz wykładowca prawa pracy na studiach podyplomowych. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą, zajmuje się szkoleniami, doradztwem, tworzeniem i aktualizacją wewnętrznych źródeł prawa pracy oraz profesjonalnym świadczeniem usług z zakresu prawa. Doświadczony trener współpracujący z firmami szkoleniowymi.

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.