CIT PIT 2023 – ważne zmiany w podatkach – Polski Ład 3.0 + najczęstsze problemy podatkowe z 2022 r.

 14.12.2022 | 10:00-15:00 | Dariusz Zygmuntowski 

Koniec roku zbliża coraz bardziej nadszedł zatem czas na małe podsumowanie i przygotowanie się do tego co przyniesie w podatkach rok następny. Rok 2022 to przede wszystkim Nowy Ład wielokrotnie łatany i poprawiany zmianami, które wchodziły w życie trakcie roku. Mimo tych zmian kilka kwestii np. związanych ze składką zdrowotną nadal wywołuje wątpliwości i kontrowersje. Na niniejszym szkoleniu przedstawimy w skondensowanej formie te nadal istniejące wątpliwości.

Odpowiemy również na pytania – jaka forma prowadzenia firmy jest obecnie najtańsza podatkowo – czy warto coś zmieniać i jakie wydatki są z tym związane. Przedstawione zostanie również jakie ulgi podatkowe wprowadzone Nowym ładem zasługują na zainteresowanie podatników.

Znamy już kształt planowanych jeszcze zmian na rok 2023. Wielu podatników czeka na informację – czy będzie ostatecznie obowiązywał całkowicie nowy podatek minimalny i jak będzie wyglądał oraz co z tzw. podatkiem od ukrytej dywidendy. Na szkoleniu przedstawione zostaną również inne zmiany planowane na rok 2023 r.

 14.12.2022 | 10:00-15:00 | Dariusz Zygmuntowski 

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Prowadzi:

Dariusz Zygmuntowski

doradca podatkowy. Wieloletni wykładowca prawa podatkowego. Prowadził gościnne wykłady dla Studenckiego Koła Naukowego Prawa Podatkowego przy Katedrze Prawa Finansów Publicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Autor publikacji prasowych z zakresu opodatkowania świadczeń pozapłacowych w miesięczniku dla kadrowych i kadry menadżerskiej “Benefit”. Doświadczenie zdobywał między innymi na stanowisku eksperta w Biurze Krajowej Informacji Podatkowej w Toruniu. Obecnie prowadzi własną Kancelarię Doradztwa Podatkowego.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.