Podatki dochodowe PIT/CIT 2021 – koszty podatkowe w świetle najnowszych zmian

Podczas szkolenia na praktycznych przykładach zostanie omówiona specyfika radzenia sobie z trudną i złożoną tematyką kosztów, które tak naprawdę pojawiają się w każdej firmie. Trener odpowie na pytania, kiedy dany wydatek może być kosztem, jak należy go udokumentować, czy jest kosztem bezpośrednim czy pośrednim, kiedy trzeba skorygować koszty, co z kosztami pracowniczymi i czy w końcu rozstrzygnięto kwestie reklamy i reprezentacji w kosztach podatkowych?

Wszystkie zagadnienia związane z rozliczaniem kosztów uzyskania przychodów zostaną omówione w kontekście zmian w ustawach o CIT/PIT/VAT obowiązujących od 2019/2020 r., a w szczególności zagadnień białej listy podatników vat, split payment, płatności gotówkowych oraz tzw. kosztów samochodowych.

 399 zł + VAT

Jeżeli potrzebujesz zapoznać się ze zmianamipozyskać wiedzę o sposobach ich wdrożeniaposłuchać rad i wskazówek eksperta oraz zaczerpnąć informacji co do ich praktycznego zastosowania, zachęcamy do zgłoszenia na nasze szkolenie. Zapraszamy pracowników księgowych, działów finansowych, osoby odpowiedzialne za rozliczanie podatku dochodowego (PIT) oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką podatków dochodowych.

Uzyskaj informację i wiedzę w zakresie regulacji podatkowych w tematyce podatku dochodowego w 2021 r. Wskazie obecnych interpretacji i podejść organów podatkowych w najbardziej uniwersalnych zagadnieniach podatku dochodowego.

Szkolenie z podatku CIT, PIT

Termin: 26 maj 2021
6 godzin zegarowych
9:00 – 15:00

Materiały szkoleniowe
kluczowe informacje
w wersji elektronicznej

Teraz TYLKO 399 zł

Szkolenie zamknięte
Możliwość przeprowadzenia szkolenia w formie zamkniętej w Twojej firmie. Zapytaj nas o szczegóły.

Jeśli termin Ci nie odpowiada, otrzymasz nagranie ze szkolenia do obejrzenia do 7 dni po szkoleniu.

Prowadzący:

Lech Janicki – prawnik, ekspert podatkowy kancelarii Czyż Łabno Wojtowicz-Janicka doradcy podatkowi radcowie prawni sp. j., absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 9 lat zajmuje się problematyka podatkową i prawną. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu ogólnego prawa podatkowego oraz podatków bezpośrednich. Autor i współautor publikacji oraz komentarzy z zakresu prawa podatkowego oraz prawa pracy na łamach Rzeczpospolitej i Gazety Prawnej, ekspert podatkowy w mediach (m.in. TVN CNBC) oraz licznych portalach branżowych, doświadczony wykładowca szkoleń z zakresu prawa podatkowego stale współpracujący z kilkunastoma oddziałami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (SKwP) oraz firmami szkoleniowymi z całej Polski.

Zobacz program w wersji PDF:

 399 zł + VAT

Zapraszamy na 12 dniowy, dofinansowany kurs dla samodzielnych księgowych – kliknij tu, aby poznać szczegóły.
Zapraszamy również na jednodniowe szkolenie online – kliknij tu, aby poznać szczegóły.

Mówią o nas:

Zaufali nam:

 • Sharp Consumer Electronics Poland Sp. z o.o.
 • PGE S.A.
 • PGNiG S.A.
 • FAKRO Sp. z o.o.
 • Firma Oponiarska Dębica S.A.
 • Agroma S.A.
 • Fabryka Mebli FORTE S.A.

  i ponad 13 000 firm i instytucji w Polsce

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Formularz zapisu

1. Wybierz termin z rozwijanej listy

2.  Uzupełnij formularz i podaj swoje dane i kliknij zapisz się na szkolenie.

3. Po zapisaniu otrzymasz email z potwierdzeniem oraz z danymi do przelewu.

4. Na 3 -4 dni przed szkoleniem skontaktujemy się z Tobą i przekażemy link do miejsca spotkania, a także wszystkie materiały.

  Wysyłając ten formularz, zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez firmę Wektor Wiedzy Sp. z o. o.