Świadczenia nieodpłatne w VAT/PIT/CIT (prezenty, darowizny)

18.10.2022 | 10.00-12.00 | Prowadzi: Wojciech Kliś

Szkolenie to kierujemy do pracowników i właścicieli biur rachunkowych, pracowników wewnętrznych działów księgowości oraz przedsiębiorców planujących darowizny lub inne świadczenia nieodpłatne. Szkolenie kompleksowo rozstrzyga zagadnienia związane z nieodpłatnymi świadczeniami na gruncie podatków dochodowych oraz VAT.


Szkoląc się z nami zyskasz wiele korzyści:

  • Dowiesz się, co to są świadczenia nieodpłatne i w jaki sposób je rozliczać,
  • Zdobędziesz informacje czy i kiedy podatnik będzie miał prawo do odliczenia, od zakupów które będą przekazywane nieodpłatnie, oraz czy i kiedy świadczenia będą kosztem uzyskania przychodu,
  • Uzyskasz wiedzę, kiedy konieczne będzie wykazanie przychodu w świadczeniach nieodpłatnych oraz jakie są aktualne poglądy sądów i organów w kontekście świadczeń nieodpłatnych.

Kiedy:  18.10.2022, godzina 10:00-15:00

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o szkoleniu
na dzień przed i w dniu startu.

Prowadzi:

Wojciech Kliś

Doradca podatkowy (nr. wpisu: 14003). Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowym od osób prawnych. Występuje jako pełnomocnik w sporach z organami podatkowymi (m.in. karuzele VAT, usługi niematerialne świadczone przez podmiot cypryjski, opodatkowanie transgranicznych wynagrodzeń dyrektorskich), jak również jako doradca dla dużych przedsiębiorstw oraz MŚiP.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednia subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostepem do szkolenia.