Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą 360°, największą w Polsce południowo-wschodniej.

Nasz zespół liczy kilkadziesiąt osób, dlatego ciężko nas wszystkich zmieścić na jednym zdjęciu. Łatwiej jest za to zliczyć obszary w których działamy.

6 faktów na temat codziennej pracy Wektora Wiedzy:

1.
Nasze szkolenia otwarte obejmują najbardziej potrzebną wiedzę podatkową i prawną,dedykowaną księgowym i kadrowym. Wychodzimy z założenia, że tylko nabywanie nowej wiedzy fachowej i praca zgodna z przepisami pozwalają prawidłowo wykonywać codzienne zadania. Dlatego nasze programy szkoleń i kursów współtworzą trenerzy-praktycy, którzy od lat siedzą w temacie księgowości i prawa pracy.
2.
Średnio każdego dnia w roku organizujemy co najmniej jedno szkolenie zamknięte dopasowane do potrzeb klienta. Nasi specjaliści dojeżdżają do mniejszych i większych miejscowości, w zależności od tego, jaka lokalizacja odpowiada uczestnikom. Elastyczne są także godziny szkolenia, a uczenie się wśród współpracowników sprzyja dzieleniu się wiedzą i umacnia relacje. Zachęcamy do zapoznania się z listą realizowanych przez nas szkoleń. Być może tematyka któregoś z nich zainspiruje Państwa do organizacji własnego.
3.
W ostatnich dwóch latach pomogliśmy ponad 80 firmom z całej Polski przejść przez drogę po dotację na rozwój przedsiębiorstwa. Nasi klienci oczekują decyzji w sprawie przyznania środków unijnych m.in. na zakup innowacyjnego sprzętu, dzięki któremu będą mogli ulepszyć swoje produkty i usługi.
4.
Wiemy na co zwrócić szczególną uwagę podczas tworzenia wniosków o dofinansowanie szkoleń. Dlatego pomagamy firmom sięgać po środki zewnętrzne na rozwój zawodowy pracowników. Nasi specjaliści z Działu Projektów dzień w dzień wspierają mailowo i telefonicznie naszych klientów w pisaniu wniosków.
5.
Kolejną z naszych specjalizacji jest doradztwo podatkowe dla Jednostek Samorządu Terytorialnego. Przeprowadzamy skuteczne audyty, dzięki którym możliwe staje się bezproblemowe rozliczenie wydatków inwestycyjnych gmin, powiatów, miast, czy spółek komunalnych.
6.
Uświadamiamy przedsiębiorcom jak istotne jest przygotowanie firmy do nieprzewidzianych sytuacji,  po których konieczna staje się sukcesja. Nasi doradcy sukcesyjni zabezpieczają firmy przed upadkiem w razie śmierci właściciela, czy wspólnika.

Jeżeli któryś z powyższych obszarów jest Ci bliski – skontaktuj się z nami już dziś, by poznać możliwości rozwoju Twojej firmy, dzięki współpracy z nami.

Masz pytania?

Wpisz swoje imie i telefon/adres e-mail, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w wybranej przez Ciebie formie.

Kontakt

Lawendowa 1, Rzeszów

+48 17 283 10 45

+48 17 779 61 95

Pon.-Pt. 8:00-16:00