Ulgi w rozliczeniu PIT

Strona Główna / Szkolenia / Szkolenia Podatkowe

30.03.2023 | 10.00-13.00 | Patrycja Kubiesa

Czy zastanawiasz się, z jakich ulg możesz skorzystać w obszarze podatku PIT? Chcesz wiedzieć, jakie nowe ulgi w tym podatku zostały wprowadzone w roku 2022? Jeśli tak, zapraszamy Cię na nasze szkolenie!

Nasz ekspert omówi na nim najnowsze rozwiązania w zakresie zachęt podatkowych w odniesieniu do firm, które stawiają na rozwój i innowacyjność. Wiele firm nie zastanawia się nad tym, czy prowadzą działania innowacyjne i zakładają, że z tych ulg skorzystać nie mogą. W wielu przypadkach są zaskoczeni, że jednak się łapią na ulgę.

Na szkolenie zapraszamy w szczególności: Księgowych, doradców podatkowych, pracowników biur rachunkowych, działy finansowe

 

Zapraszamy!

Prowadzi:

Patrycja Kubiesa – Doradca podatkowy wpisana na listę pod numerem 13829. Członek Stowarzyszenia Naukowego Prawa Podatkowego. Absolwentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Wydziale zarządzania AGH w Krakowie. Specjalizuje się w podatku dochodowym od osób prawnych, fizycznych, podatku od towarów i usług. Szkoleniowiec, autorka wielu publikacji książkowych i komentarzy podatkowych.

 

A w programie także:
1. Innowacyjność, czyli czy trzeba mieć od razu centrum badawcze, żeby korzystać z ulg?
2. Ulga na zwiększenie przychodów.
3. Ulga na prototyp.
4. Ulga na robotyzację.
5. Ulga dla rodzin 4+.
6. Ulga dla seniora,
7. Ulga na powrót.
8. Ulga dla młodych.
9. Ulga termomodernizacyjna.
10. Ulga prorodzinna.

W 2022 roku przeszkoliliśmy ponad 7500 pracowników z ponad 1600 firm, którzy ocenili przekazywanie wiedzy Naszych Trenerów na:

  • 5,6/6 ocena za wiedzę i kompetencje
  • 5,7/6 – ocena w jaki sposób przekazywana jest wiedza

Państwa opinia jest dla nas ważna.
Dziękujemy za zaufanie!

Zarezerwuj miejsce wybierz termin i ilośc uczestników!
(cena netto):

197,00 

Kup w pakiecie
teraz 6 szkoleń w cenie jednego!
5/5

Klienci nas oceniają na 4,9/5   Zobacz  >>

Podobne kursy i szkolenia:

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca