Fundusze regionalne, ogólnopolskie i norweskie

Oferujemy usługi doradcze, które pomagają w dobraniu odpowiedniego programu unijnego dopasowanego do potrzeb i możliwości firmy. Oceniamy prawdopodobieństwo uzyskania dotacji, pomagamy przygotować stosowne dokumenty, które są niezbędne do aplikowania o środki oraz jeśli istnieje taka potrzeba rozliczamy uzyskane wsparcie. Pomagamy w analizie finansowej i poradach dotyczących kredytu na inwestycje. Prowadzimy doradztwo w zakresie współpracy z jednostkami zewnętrznymi takimi jak instytuty otoczenia biznesu, instytuty badawczo- rozwojowe, centra badawczo- rozwojowe, uczelnie.

Pozyskujemy środki zarówno dla firm produkcyjnych jak i usługowych, które dotyczą działań:

  • badawczo-rozwojowych,
  • wzorniczych,
  • inwestycyjnych.

W latach 2018 i 2019 pozyskaliśmy dla naszych klientów ponad 15 mln złotych na cele inwestycyjne i cieszymy się skutecznością na poziomie 90%. Dodatkowo wielu z naszych klientów jest jeszcze w procesie oceny. Traktujemy naszych klientów jako partnerów do współpracy i wierzymy w ich sukces.

Nasz zespół składa się z odpowiedzialnych i godnych zaufania osób, które angażują się w każdy projekt na 100% oraz mają ciągły i bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za projekt z ramienia wnioskodawcy. Każdemu klientowi jest przydzielony indywidualny opiekun, który przeprowadza przez skomplikowany proces pozyskania środków na inwestycje w firmie. Dodatkowo nad całością czuwa kierownik działu.

Taka struktura powoduje to, że każdy klient jest profesjonalnie i dokładnie obsługiwany, a wnioski czytane na „dwie pary oczu” są rzetelnie wypełnione.

Cechują nas:

Profesjonalizm – do każdego tematu podchodzimy indywidualnie, racjonalnie oceniamy konkretną sytuację oraz angażujemy się w swoją pracę.
Skrupulatność – dbamy o każdy szczegół, pilnujemy harmonogramów, czuwamy nad budżetem i dopinamy wszystko na ostatni guzik.
Sprawność – jesteśmy w stałym kontakcie z osobami odpowiedzialny za projekt od strony firmy i do końca nie tracimy zimnej krwi.
Kreatywność – lubimy to co robimy i w oryginalny sposób podchodzimy do każdego tematu.

Dzięki usługom doradczym, które oferujemy klientom, firmy mogą pozyskać środki, które rozwiną ich działalność i pomogą zwiększyć konkurencyjność. Jasno określamy zasady współpracy, dobieramy programy, które najlepiej spełniają oczekiwania klientów i zderzamy potrzeby z warunkami formalnymi konkursów. Chcemy, aby firma startując w projekcie była 100% pewna, że spełnia wszelkie potrzebne wymogi. Liczy się przede wszystkim rozwój firmy na przestrzeni lat.

Warto wiedzieć, że konkursy unijne dzielą na grupy, w których wyznacznikiem jest dostępność terytorialna. Rozróżniamy takie, które są dostępne:

Poznaj opinie klientów, których przeprowadziliśmy przez proces ubiegania się o dotacje unijne na rozwój firmy.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć rekomendacje.

Chcesz wiedzieć jak zdobyć dotacje na rozwój firmy?

Wpisz swoje dane kontaktowe, a nasz doradca dotacyjny pomoże Ci dobrać program do Twoich inwestycji.

Kontakt:

Lawendowa 1, Rzeszów

17 283 10 45

17 779 61 95

Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Trasa dojazdu