Oferujemy usługi doradcze, które pomagają w dobraniu odpowiedniego programu unijnego dopasowanego do potrzeb i możliwości firmy.

Pozyskiwanie dotacji dla firm

Oceniamy prawdopodobieństwo uzyskania dotacji, pomagamy przygotować stosowne dokumenty, które są niezbędne do aplikowania o środki oraz jeśli istnieje taka potrzeba rozliczamy uzyskane wsparcie.

Pomagamy w analizie finansowej i poradach dotyczących kredytu na inwestycje. Prowadzimy doradztwo w zakresie współpracy z jednostkami zewnętrznymi takimi jak instytuty otoczenia biznesu, instytuty badawczo- rozwojowe, centra badawczo- rozwojowe, uczelnie.

Fundusze regionalne, ogólnopolskie i norweskie

Pozyskujemy środki zarówno dla firm produkcyjnych jak i usługowych, które dotyczą działań:

 • badawczo-rozwojowych,
 • wzorniczych,
 • inwestycyjnych.

Zainteresowany/a dotacją dla Twojej firmy?

Pozyskaliśmy wielomilionowe dotacje na cele inwestycyjne i cieszymy się skutecznością na poziomie 90%.

Nasz zespół składa się z odpowiedzialnych i godnych zaufania osób, które angażują się w każdy projekt na 100% oraz mają ciągły i bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za projekt z ramienia wnioskodawcy. Każdemu klientowi jest przydzielony indywidualny opiekun, który przeprowadza przez skomplikowany proces pozyskania środków na inwestycje w firmie. Dodatkowo nad całością czuwa kierownik działu.

Podatek VAT dla JST

Taka struktura powoduje to, że każdy klient jest profesjonalnie i dokładnie obsługiwany, a wnioski czytane na „dwie pary oczu” są rzetelnie wypełnione.

Cechują nas:

Profesjonalizm – do każdego tematu podchodzimy indywidualnie, racjonalnie oceniamy konkretną sytuację oraz angażujemy się w swoją pracę.

Skrupulatność – dbamy o każdy szczegół, pilnujemy harmonogramów, czuwamy nad budżetem i dopinamy wszystko na ostatni guzik.

Sprawność – jesteśmy w stałym kontakcie z osobami odpowiedzialny za projekt od strony firmy i do końca nie tracimy zimnej krwi.

Kreatywność – lubimy to co robimy i w oryginalny sposób podchodzimy do każdego tematu.

Innowacje dla Twojej Firmy

Dzięki usługom doradczym, które oferujemy klientom, firmy mogą pozyskać środki, które rozwiną ich działalność i pomogą zwiększyć konkurencyjność. Jasno określamy zasady współpracy, dobieramy programy, które najlepiej spełniają oczekiwania klientów i zderzamy potrzeby z warunkami formalnymi konkursów. Chcemy, aby firma startując w projekcie była 100% pewna, że spełnia wszelkie potrzebne wymogi. Liczy się przede wszystkim rozwój firmy na przestrzeni lat.

Warto wiedzieć, że konkursy unijne dzielą na grupy, w których wyznacznikiem jest dostępność terytorialna. Rozróżniamy takie, które są dostępne:

Zainteresowany/a dotacją dla Twojej firmy?

Kilka z wielu opinii naszych klientów:

Udało się uruchomić produkcję która była poza naszym zakresem finansowym i dzięki temu zwiększyliśmy sprzedaż o kilkanaście procent. Współpraca z Wektorem Wiedzy przebiega bardzo sprawnie zatrudniają dobrych specjalistów. W planach mamy dwie kolejne dotacje oczywiście w obu przypadkach będziemy korzystać z usług tej firmy. Bardzo polecam.

Paweł Biela
Właściciel firmy Serwotech

Dzięki dotacji moja firma zyskała nowoczesny sprzęt pomiarowy oraz wdrożyła usługę innowacyjną w skali świata. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi firma może konkurować z firmami zagranicznymi, a wykorzystanie tego sprzętu pozwala znacznie przyśpieszyć czas realizacji zleceń co ma bezpośrednie przełożenie na obroty.
W trakcie realizacji projektu wykonana została profesjonalna strona internetowa w kilku językach, dzięki czemu poprawił się wizerunek firmy w sieci.
Współpraca ze specjalistami z Wektor Wiedzy przebiegała bardzo sprawnie jak i merytorycznie. Dla tego też zamierzam starać się o kolejną dotację również we współpracy z firmą Wektor Wiedzy i polecam ją innym przedsiębiorcom.

Krzysztof Kowalski
Właściciel firmy GEO-World

Wektor Wiedzy pomógł mi zrealizować projekt, dzięki któremu moja forma weszła na inny poziom. Zaczęliśmy od wybrania programu oraz przygotowania wniosku. Potem poszło już gładko. Polecam.

Oliwier Kopaczel
Właściciel firmy MEHENKER

Chcesz wiedzieć jak zdobyć dotacje na rozwój firmy?

Wpisz swoje dane kontaktowe, a nasz doradca dotacyjny pomoże Ci dobrać program do Twoich inwestycji.

  Wysyłając ten formularz zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez firmę Wektor Wiedzy Sp. z o.o.

  Kontakt:

  Lawendowa 1, Rzeszów

  17 283 10 45

  17 779 61 95

  Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

  Trasa dojazdu