Szkolenie zmiany w podatkach 2020

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu i poznać zmiany w podatkach 2020? Pierwsza połowa 2020 roku była pełna zmian i niespodzianek. Epidemia wywróciła do góry nogami wszystkie dziedziny życia i biznesu. Nie inaczej było w podatkach: zaplanowane zmiany przepisów zostały przesunięte na kolejne miesiące, a zamiast nich weszły w życie nowe regulacje, związane ze stanem epidemii.

Najnowsze zmiany w przepisach VAT, PIT, CIT Szkolenie

Jak co kwartał, jesienią tego roku także wejdą kolejne, duże zmiany w podatkach VAT, PIT i CIT. Wybierając szkolenie omawiające zmiany w podatkach 2020, warto zastanowić się nad takim, na którym nie tylko zostaną omówione nowe przepisy podatkowe, ale także te, które weszły w pierwszej połowie roku. W księgowości to istotne, by być przygotowanym na nowe regulacje prawne, ale konieczna jest też znajomość już obowiązujących przepisów podatkowych.

 

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami dla księgowych <– Kliknij tutaj.

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Umów bezpłatna rozmowę o dofinansowaniu Twojego Kursu![/popup_trigger]

Jak możesz poznać zmiany w podatkach 2020?

Aby pomóc Ci nadążyć za tymi zmianami, przygotowaliśmy trzydniowe szkolenie podatkowe. Podsumujemy, co działo się w podatkach VAT, PIT i CIT w pierwszej połowie 2020 roku i przygotujemy Cię na zmiany, które nadejdą jesienią.

Z wiedzą nabytą na szkoleniu podatkowym PRAWIDŁOWO:
✅ opracujesz deklaracje VAT-7, VAT 7-K, VAT-8 i VAT-9M na nowych wzorach,
✅ wystawisz faktury za towary i usługi objęte split payment,
✅ opodatkujesz wynagrodzenia pracownicze bez względu na rodzaj umowy,
✅ dokonasz korekty kosztów przy nieuregulowanych płatnościach w oparciu o nowe terminy,
✅ zinterpretujesz i wykorzystasz pomocowe zapisy Tarczy Antykryzysowej.

Jakie korzyści niesie ze sobą szkolenie zmiany w podatkach 2020?

Podczas szkolenia online otrzymasz to, czego potrzebujesz najpilniej, czyli:
– podsumowanie kluczowych zmian z ostatnich miesięcy oraz tych które, wejdą w życie w 2020 roku,
praktyczne przykłady ułatwiające przyswojenie zagadnień związanych z podatkami VAT, PIT i CIT,
wskazówki podatkowe jak rozwiązywać niejasne, problemowe sytuacje dotyczące rozliczeń.

Krótki kurs o podatkach odbędzie się w formie szkolenia podatkowego online, które pozwala szkolić się w bezpiecznych warunkach. Ucz się podatków wygodnie z w domu lub miejscu pracy.
Wykorzystaj czas webinaru na zadanie prowadzącemu najbardziej nurtujących Cię pytań. Abyś mógł wrócić do dowolnego fragmentu szkolenia, udostępnimy Ci nagrania całego szkolenia oraz prezentacje przygotowane przez prowadzącego.

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami dla księgowych <– Kliknij tutaj.

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Umów bezpłatna rozmowę o dofinansowaniu Twojego Kursu![/popup_trigger]

 

 

 

 

Inne wpisy:

Fundacja rodzinna czy będzie nowym sposobem na optymalizację podatkową?
Rozliczenie składki zdrowotnej tylko do 22 maja 2023 roku, a wnioskowanie o jej zwrot do 1 czerwca 2023 roku.
Obowiązki podatników na gruncie VAT związane z likwidacją firmy uregulowano w rozdziale 4 ustawy o VAT – czy znasz je wszystkie?
Wynagrodzenie zarządu bez składki zdrowotnej - czy to możliwe?
Koszty materiałów prototypów a ulga B+R. Czy faktura z portalu społecznościowego może być podstawą do odliczenia podatków? Wypłata zysków ze spółki komandytowej – czy będzie podlegać opodatkowaniu PIT?