Jak krok po kroku zabezpieczyć siebie, współpracowników i jednostkę w cyberprzestrzeni?

Teraz TYLKO 397 zł

Potrzebujesz pomocy? Chcesz zamówić szkolenie dla grup powyżej 5 osób? Napisz na p.swiatek@wektorwiedzy.pl

Pamiętaj, że pytanie nie jest czy, ale kiedy zaatakują Twoją jednostkę!
Większość osób codziennie używa smartfona, laptopa, internetu, aplikacji, programów, e-maila bez podstawowego filaru.

Filarem tym jest świadomość, niestety nikt nas tego nie uczy!!

Jeżeli z jakichkolwiek powodów zakupiony kurs, nie spełni Twoich oczekiwań poinformuj mnie o tym w ciągu 30 dni, a bez żadnych pytań otrzymasz zwrot pieniędzy!

Aby się przekonać jak duże są niebezpieczeństwa w sieci spójrz tylko na poniższe statystyki:

4.1 mld wykradzionych danych

Współczesna praca w JST opiera się na wielu mailach, programach IT i wiadomościach. Łatwo stracić czujność, otwierając przez przypadek drzwi cyberprzestępcom. Ryzyko ataków rośnie z dnia na dzień, a cyberprzestępcy są coraz bardziej przebiegli. W 2019 roku, wykradziono aż 4,1 mld danych.

80% przestępstw jest w sieci

Dziś dane mówią jedno: 80% wszystkich przestępstw na świecie, to przestępstwa internetowe. Dziś każdy jest zagrożony, nawet pracownik który nieświadomie będzie chciał naładować zainfekowany telefon i podłączy go pod firmowy komputer.

Co 39 sekund włamanie

Według badań, średnio co 39 sekund jest atakowana firma lub jednostka na świecie. Więc to nie kwestia "czy" tylko "kiedy" będzie zaatakowana Twoja firma? Czy Twoja firma jest na to gotowa?

99% włamań jest przez błąd ludzki

Nawet najlepiej zabezpieczona firma nie uniknie ataku, jeśli zawini człowiek. Wystarczy, że księgowa, kierownik, pracownik administracji lub każdy inny pracownik pobierze zainfekowane dane czy wiadomości.

Zabezpieczenie IT nie działa!

Twoja jednostka może mieć najlepsze zabezpieczenie IT, ale bez odpowiedniej świadomości zagrożeń dla pracowników jest bezradna i podatna na atak. Warto zabezpieczyć się profilaktycznie, po ataku będzie już za późno.

5% plików w Twojej firmie

Najprawdopodobniej w Twojej jednostce jest tylko 5% prawidłowo chronionych plików. Czy zdajesz sobie z tego sprawę?

Opinie o nas

Czego się dowiesz na kursie?

+ BONUS

Otrzymasz GRATIS ebooka pt:
“Na co zwrócić uwagę, aby poprawić bezpieczeństwo IT JST”

A także CERTYFIKAT.

Dla kogo jest kurs?

Program kursu "Bezpieczna Jednostka"

W ramach kursu otrzymujesz ode mnie:

Kim jesteśmy?

Daniel Lampart – trener, konsultant systemów cyberbezpieczeństwa, licencjonowany auditor wiodący normy ISO 27001(bezpieczeństwo informacji) oraz ISO 27701 (Zabezpieczania Informacji, które dotyczą kwestii zarządzania prywatnością).

Ekspert w zakresie zarządzania procesami bezpieczeństwa informacji, ochorny danych osobowych, cyberbezpieczeństwa, podnoszenia efektywności i wydajności systemów zarzadzania bezpieczeństwem, wdrożeniowiec systemów zarządzania.

Konsultant w zakresie bezpieczeństwa informacji i danych osobowych, Inspektor Ochrony danych Osobowych w wielu firmach prywatnych i jednostkach publicznych w Polsce.

Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Auditora wiodącego systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji.

Ponad 150 zrealizowanych wdrożeń systemów bezpieczeństwa informacji. Od 5 lat auditor wiodący Normy ISO 27001 oraz 27701 realizujący Auduty certyfikacyjne dla międzynarodowych jednostek certyfikujących m.in. QS Zurich, ICVC, DeuZert GmbH. Ponad 200 audytów certyfikacji systemów zarządzania bezpieczeństwem i cyberbezpieczeństwem.

Jako trener pro aktywnie realizuje rocznie dziesiątki szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych, zarzadzania procesami, cyberbezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa informacji dla branży handlowej, medycznej, urzędów państwowych oraz wymiaru sprawiedliwości, przygotowuje również do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Wektor Wiedzy– Firma szkoleniowa, działająca na rynku już od 2011 roku. Specjalizująca się w organizacji szkoleń dla firm, szkoleń i kursów z podatków i prawa pracy. Nasze szkolenia otwarte podatkowe w całej Polsce to aktualna wiedza podatkowa i prawna dedykowana dla księgowych, kadrowych, a także właścicieli firm.

Oferujemy usługi doradcze, które pomagają w dobraniu odpowiedniego programu unijnego dopasowanego do potrzeb i możliwości firmy oraz  uświadamiamy przedsiębiorcom jak istotne jest przygotowanie firmy do nieprzewidzianych sytuacji, po których konieczna staje się sukcesja w firmie czy cyberbezpieczeństwo.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów zakupiony kurs, nie spełni Twoich oczekiwań poinformuj mnie o tym w ciągu 30 dni, a bez żadnych pytań otrzymasz zwrot pieniędzy!

Zależy mi, by z tej wiedzy skorzystało jak najwięcej osób i firm które chcą wiedzieć, jak skutecznie się bronić i pracować w sieci, z pocztą elektroniczną czy urządzeniami elektronicznymi.
Jest to wiedza i kompetencje unikatowe, których nikt nas niestety nie uczy, a zagrożeni jesteśmy codziennie.